Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:06 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wysoka temper. po okresie (przed miesiączką lekki spadek)

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Wysoka temper. po okresie (przed miesiączką lekki spadek)

Postprzez pupiszonek » 19 lipca 2004, o 11:22

Wczoraj zakończyła mi się miesiączka (ilość i długość typowa - 5 dni). Temperatura przed okresem: 36,7 (poprzedniego dnia 36,9 po kilku dniach na poziomie 37,0). Dzisiaj rozpoczęłam mierzenie i temperatura jest wciąż wysoka: 36,9. Natomiast temperatura ciała jest normalna (pod pachą mierzone zaraz po mierzeniu w pochwie) - 36,6.
Co to może oznaczać?
Zazwyczaj temperatura przed i po miesiączce była sporo niższa: 36,2-36,5.
Dzięki z góry
Ostatnio edytowano 21 lipca 2004, o 12:31 przez pupiszonek, łącznie edytowano 1 raz
pupiszonek
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez admin » 20 lipca 2004, o 00:00

Żeby móc wyjaśnić dokładniej, trzeba by zobaczyć zapis całego cyklu. Ale najbardziej prawdopodobne jest, że niebawem temperatura wróci do typowego dla Pani cykli poziomu przedowulacyjnego.
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez pupiszonek » 21 lipca 2004, o 12:27

Od końca miesiączki (od trzech dni) moja temperatura utrzymuje się na poziomie 36,9. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, który wykazał, że nie ma ciąży. Przed miesiączką miałam objawy typowe dla mnie przed miesiączką: popsuła mi się trochę cera i czułam większą wilgotność w pochwie. Czuję się dobrze, ale może mam jakieś zapalenie w "narządach" i dlatego temperatura jest wyższa? Już nie wiem co mam myśleć.
pupiszonek
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron