Teraz jest 9 maja 2024, o 18:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Tester sliny a płodność

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Tester sliny a płodność

Postprzez Bunia » 13 czerwca 2007, o 06:49

Jakiś czas temu (no ponad rok ) zakupiliśmy z mężem taki mały tester (mikroskop) wyglądający jak szminka do ust. Ciekawa jestem ile z was korzysta z niego i na ile wedłeg was jest on skuteczny :?: My posilkujemy sie nim tylko dla upewnienia czy faktycznie faza, w jakiej jestem jest niepłodna, tzn. gdy po obserwacjach stwierdzam ze miałam owulacje lub ją podejrzewam.
Bunia
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11 czerwca 2007, o 07:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kamienna » 13 czerwca 2007, o 07:01

Napisz jak się ta machina nazywa:) Ile kosztuje, no i jak się u Ciebie sprawdza: czy pokrywa się z zapiskami?
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez Bunia » 13 czerwca 2007, o 07:18

http://free.of.pl/i/indykatorcyklu/index_raport.html
Ja mam akurat ten, rok temp płaciliśmy jakąś 100 juz nie pamietam ale wiem że musieliśmy to przemysleć bo u nas z kasą nie jest kolorowo. TAm są wymagania dla zachowania skuteczności. NIe można palić przez godzinę, jeść, pić zeby test byl wiarygodny. W okresie okolo owulacyjnym zauważylam te paprotki, ale czasami trzeba sie nieżle przyjzec (no bo ten ekranik to taka mała plamka)lu próbować wyostrzyć obraz. Jak to sie pokrywa z zapisakami?. NO mówie ja akurat sprawdzam dla pewności juz po owulacji. I, i tak mam czasmi wątpliwości bo np zrobie sobie test po godzinie! (według zalozenia producenta) od jedzenia, i są takie małe niteczki jak od paprotki a np po dwóch godzinach juz jak zrobie to nie ma. KIlka razy sie tym posilkowaliśmy i dotej pory sie sprawdzil.
Żałuje z e w tym miesiącu nie sprawdzałam akurat w okresie prawdopodobnej owulacji, moze moj cykl bylby dla mnie jaśniejszy.:)
Bunia
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11 czerwca 2007, o 07:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Amazonka » 13 czerwca 2007, o 19:37

Poczytaj o doświadczeniach innych z Donną tu:
http://www.npr.pl/forum/viewtopic.php?t=2382
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron