Teraz jest 9 maja 2024, o 18:57 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Krwawienie w 15 dc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Krwawienie w 15 dc

Postprzez tootiki » 27 stycznia 2007, o 21:43

Od trzech dni - od 15 dc mam diwne krwawienie, bo nie jest to plamienie ale jest to "zywa" krew ze śluzem ale w niewielkich ilościach (tak że wystarczą wkładki, ale jak podcieram papierem to cały jest we krwi). Czy to okres czy krawienie śródcykliczne? Skoku temperatury nie było. Dzień przed był śluz rozciagliwy przejrzysty.

Będę wdzięczna za radę
tootiki
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 października 2006, o 18:42

Postprzez milgosia » 28 stycznia 2007, o 00:28

Ja bym to uznała za krwawienie śródcykliczne. Mi się ostatnio też przydarzyło poplamianie w II/III fazie cyklu, dość długie, najpierw plamienie, potem trochę "żywej krwi", ale również w niewielkich ilościach (też wystarczyły wkladki). I też tuż przed był śluz płodny (a nawet 2 dni po, z tym, że u mnie skoczyła w międzyczasie tempka). Miesiączki mam zazwyczaj bardziej obfite, wtedy wkładka nie wystarcza.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Krwawienie w 15 dc

Postprzez sagitta » 28 stycznia 2007, o 09:59

tootiki napisał(a):Od trzech dni - od 15 dc mam diwne krwawienie, bo nie jest to plamienie ale jest to "zywa" krew ze śluzem ale w niewielkich ilościach (tak że wystarczą wkładki, ale jak podcieram papierem to cały jest we krwi). Czy to okres czy krawienie śródcykliczne? Skoku temperatury nie było. Dzień przed był śluz rozciagliwy przejrzysty.

Będę wdzięczna za radę


Skoro skoku temperatury nie było, to nie jest to okres. Rotzer pisze, że w takim wypadku należy uznać ostatni dzień krwawienia - lub ostatni dzień sluzu dobrej jakości, jeśli występuje po krwawieniu - za dzień szczytu.
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron