Teraz jest 12 maja 2024, o 13:45 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

krwawienie śródcykliczne- co robić?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

krwawienie śródcykliczne- co robić?

Postprzez AnnaJo » 6 grudnia 2006, o 15:54

Mój obecny cykl mnie nieopkoi- dzis jest 29 dc, nie zauważyłam jak dotąd skoku temperatury

(patrz: http://www.fertilityfriend.com/home/f27b4)

do tego od 18 dc przy badaniu sluzu (wewnetrznym) widzę, że jest on brunatny, a 22,26,27,28 i dziś widzę plamienie na bieliźnie.

Czytałam tu i ówdzie o krwawieniu śródcyklicznym, kiedy to jest miesiączka, a kiedy nie. Niepokoi mnie tylko to, że tak długo to u mnie trwa. Czy krwawienie śród. może sie tak długo utrzymywać? Co robic?
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez AnnaJo » 7 grudnia 2006, o 07:29

chcę tylko zmienic zeznanie odnosnie dnia wczorajszego- popoudnie to juz było krwawienie, a nie brunatne plamienie, i tak jest też dziś rano.
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez Betsabe » 13 grudnia 2006, o 19:21

czy to wiec oznacza, ze poprzedni cykl byl bezowulacyjny, czy tez to, ze wciaz trwa??? :?
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez AnnaJo » 13 grudnia 2006, o 21:15

oj, Betsabe, nie mam pojęcia. I im dłużej myslę o tym, dochodzę do wniosku, że cykle jednofazowe nie istnieją, bo każde krwawienie wtedy powinno być traktowane jako śródcykliczne i czeka sie do skoku. Własnie, czeka sie.... a ja juz nie moge :oops:

ff wyznaczylo nowy cykl, ja nadal zapisuje wszystko na jednej karcie w moim zeszycie
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez Betsabe » 14 grudnia 2006, o 14:28

AnnaJo napisał(a): dochodzę do wniosku, że cykle jednofazowe nie istnieją, bo każde krwawienie wtedy powinno być traktowane jako śródcykliczne i czeka sie do skoku.


no przeciez u ciebie byl cykl jednofazowy (tzn nie bylo fazy nizszych tempek i wyzszych) :?
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez mag_dre » 27 grudnia 2006, o 23:35

AnnaJo napisał(a):oj, Betsabe, nie mam pojęcia. I im dłużej myslę o tym, dochodzę do wniosku, że cykle jednofazowe nie istnieją, bo każde krwawienie wtedy powinno być traktowane jako śródcykliczne i czeka sie do skoku. Własnie, czeka sie.... a ja juz nie moge :oops:

ff wyznaczylo nowy cykl, ja nadal zapisuje wszystko na jednej karcie w moim zeszycie


Aniu istnieją, istnieją ty mialaś taki poprzedni. Niestety ta "miesiaczka"co mialasś była krwawieniem śródcyklicznym, a nie normalną miesiaczką. Jeden taki cykl w roku jest ok, ale jak ci sie powtórzy to powinnaś się przejść do lekarza :)
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AnnaJo » 28 grudnia 2006, o 10:24

dzieki mag_dre za głos w sprawie :lol:

niestety, u mnie nic sie nie dzieje- po tym krwawieniu nadal cisza, tzn. śluz płodny pojwił sie i zniknął, szyjka się zamknęła, a temp. ani drgnie

sprawdzałam termometr, niby działa, zaczęłam pić znowu zioła o. Klimuszki, a po nowym roku jak nic się nie wydarzy pójde do lekarza :cry:
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez Amazonka » 3 stycznia 2007, o 15:21

Często zdarzają się Wam takie cykle? Jak sobie z tym radzicie?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron