Teraz jest 22 maja 2024, o 07:51 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ketonal a spadek tempki

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

ketonal a spadek tempki

Postprzez kasik » 9 czerwca 2006, o 20:37

Gdzies czytalam, ale nie moge znalezsc...czy ketonal moze obnizy tempke jak wzielam go przed snem? Tempa szla do gory, oczekiwalam jakies 36,7, a tu zmierzylam 36,3 :roll: Dzisiaj mialam skok do 37,0 :shock: No i tez pytanie. Czy stres przed snem moze spowodowac to podwyzszenie? Tak naprawde to powinnam miec teraz wysoka temke, wkoncu 19 dc, ale skok o 0,7 :wink: i czy jak teraz bede miec nastepne wysokie to ta dzisiejsza liczyc w ogole tez do wysokich :? Mam zawsze takie sliczne wykresy a tu takie cos. Wiem, ze np po jakims alkoholu nic nie dzieje sie z tempka, ale stres i ketonal? Moze jakies bardziej doswiadczone mi cos napisza :roll:
kasik
 

Postprzez Frejda » 10 czerwca 2006, o 11:11

Witaj!
U mnie ani Apap ani Ketores, które najczęściej stosuję, nie powodują żadnych widocznych zmian. No ale każdy jest indywidualny.
Nie wydaje mi sie, żeby stres wpływał aż tak znacząco na temperaturę, wtedy stosowanie npr byłoby bardzo trudne. No chyba, że bardzo się denerwuję i budzę się np. co pół godziny, to wtedy na uzyskaną temperaturę patrzę bardzo ostrożnie.

Frejda
Frejda
 

Postprzez abeba » 10 czerwca 2006, o 12:09

Ja biorę przed @ kilka dni Naproxen i nie obnża temperatur. tyle że ketonal jest baaaaaardzo mocny i może silniej wpływać.
Stres - ?
A co było przed tym 36,3? miałaś już wyższą temp?
jesli kolejne będą na pozomie ok. 37 i jest juz po szczycie t bym ją wliczyła.
(19dc i brak skoku? a czy Ty nie miałaś dość krótkich cykli, w innym watku napisałaś..to dziwne, że jeszce nie)
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Postprzez kasik » 10 czerwca 2006, o 13:31

dzisiaj mam 20 dc, zmierzylam 36,8. Normalnie mam cykle 28-30 dni i skoki, tak okolo 18 dc, wiec by sie zgadzalo. Krotkie cykle zdarzaja mi sie dwa trzy razy w roku, wtedy mam wczesniej skok. Sluz plodny od wczoraj zaczal znikac, wiec jutro wieczorkiem, jak tempka jutro tez wysoka (raczej na 100%) bedzie juz 3 faza ? czy nie liczyc tego 37,0 z wczoraj? adeba, nizsty poziom wyznaczylam na 36,5 jakbym liczyla ta niska 36,3 z 18dc, albo na 36,55 gdybym jej nie liczyla. ale znajac mnie to poczekam z dwa dni, bo ja cykor jestem troche :lol: :roll:
kasik
 


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron