Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 14:20 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Temperatury?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Temperatury?

Postprzez asia24_24 » 24 lutego 2004, o 17:26

Witam :).Jestem tutaj nowa...Ciesze sie ze znalazlam taka strone.We wrzesniu wychodze za maz....I chcialabym sie zapoznac z metodami naturalnego planowania rodziny.Jezeli mozna prosilabym o pomoc w tej dziedzinie:) Z gory dziekuje :) Czy tylko po badaniu temperatury mozna dokladnie okreslic dni plodnosci i nieplodnosci?Po miesiaczce sa dni plodnosci ,szczyt i pozniej dni nieplodnosci az do kolejnej miesiaczki?Prosze mnie poprawic jezeli sie myle i poinformowac.Bede ogromnie wdzieczna.:)
Aska
asia24_24
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:04
Lokalizacja: Jaroslaw

Postprzez admin » 24 lutego 2004, o 20:28

Polecam nasz podstawowy internetowy kurs NPR: http://www.lmm.pl/npr/kurs/1.html

lub Komplet "Domowego kursu NPR": http://www.rodzinna.pl/rodzinna/product ... cts_id=159

Pozdrawiam
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez asia24_24 » 24 lutego 2004, o 20:42

Tak czytalam te stronki ale jestem nowa-tzn zaczelam mierzyc sobie dopiero temp-w nowym cylku teraz-i tak poprostu wytlumaczyc w paru zdaniach -prosto i przejzyscie.Oczywiscie nie omieszkam zakupic -kursy Domowego KursuNPR.
Pozdrawiam
asia24_24
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:04
Lokalizacja: Jaroslaw

Postprzez asia24_24 » 25 lutego 2004, o 13:16

Powoli-zaczynam to wszystko rozumiec-ale napewno jeszcz duzo nauki i napewno zamowie Domowy Kurs NPR_ mam jeszcze jedno pytanko-
Czy branie lekow -jak jest sie chorym-mb poczatki choroby -przeziebienia grypa-i leki-antybiotyli-spiryna...
Maja wplyw na temperature rano??
Jezeli jest to poczatek przeziebienia czy cos w tym stylu- lub pozniej grypa....
Bo chyba sie przeziebilam:(
asia24_24
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:04
Lokalizacja: Jaroslaw


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron