Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 05:27 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy trzeba liczyc od nowa?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

czy trzeba liczyc od nowa?

Postprzez abeba » 6 lutego 2006, o 11:36

Wątpliwośc która mi się nasunęła po czytaniu o błędzie w interpretacji w 7 miesiący po urodzeniu dziecka:
agulla napisał:
w książce Kippley'ów jest napisane
"Jeśli dwie temperatury obniżą się do poziomu niższego lub jeszcze bardziej wtedy wzrost temperatury należy zacząć liczyć od nowa."

czy to dotyczy tylko okresu po porodzie czy wszystkich???
szczerze mowiąc moja pani z poradni ignorowała takie spadki i liczyła dalej (podobnie jak ignorujesz temp zakłoconą wśród szóstki przed wzrostem). Np. my raz mieliśmy wyższe 3 temp. ale trzecia tylko o 0,05 wyższa od poziomu niższego, potem dwie na poziomie nizszym i dopiero 6.dnia od wzrostu była czwarta wyższa - czyli współżyjąc zachowalismy się nieprawidłowo? Jesli jest tak jak twierdzi agulla to z seksem czwartego dnia wieczorem trafilismy idealnie w pierwszym dzien nowego wzrostu temp. czyli niemal gwarancja dzidziuśka?! i jesli tak, to co z wyznaczaniem poziomu nizszego i wyzszego - czy ten nowy wzrost musi przebić sie powyżej tego pierwszego??
Nie ukrywam, że mi to strachu narobiło. I jeszcze bardziej ograniczyło długość III fazy:(
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron