Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 13:18 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

do interpretacji - poczatek III fazy

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

do interpretacji - poczatek III fazy

Postprzez abeba » 15 grudnia 2005, o 00:11

Moje drogie, ćwiczenie na ten tydzień!
Dlaczego i czy słusznie wychodzi mi tyle u mnie czekania. Najkrótszy cykl 24dni, więc powinno byc 4 dni niepłodne na początku. Najwczesniejsza wysoka temperatura 13dc, więc robią sie 6-7 dni na poczatku. Stanęliśmy na 6ciu,tymbardziej, że krwawię długo i to przechodzi jakoś płynnie w sluz, więc ciezko rozpoznawać.
4dc 36,35 resztki @
5dc 36,5 resztki @
6dc 36,4 resztki @
7dc zaspałam, wilgotno i biały
8dc 36,25 wilgotno
9dc 36,2 śliski, przeżroczysty
10dc 36,2 jak wyzej
11dc 36,3 wręcz mokro
12dc 36,5 biało żołto i lepko, lekki ból brzucha (ale zwykle nie mam tego
objawu)
Tego wzrostu temp. nie mogę niczym uzasadnić (typu alkohol), w dodatku
zmiana sluzu wskazuje, ze już po owu i mozna by odliczać...
niestety:
13dc 36,3 śliski i ciągnący
14dc 36,45 ciągnący i przeżr. na wygląd, ale w odczuciu już lepko
15dc 36,6 lepko gesty biały
16dc 36,7 (ale uwaga poprzedniego dnia 4 kieliszki wina), jak wyzej
17dc 36,55 przebój: wilgotno, jeden ciągnący, potem już lepko i biały (w tym momencie program Ovusoft stwierdził ze jest przed owu...)
18dc 36,5 (to poziom z 12dc!) wilgotno, nic nie widać
19dc 36,5 lepki gęsto, biały
20dc 36,55 (z radości, ze jest 4ta wyzsza temp. kochaliśmy sie chwilę rano, było fatalnie wiec przerwaliśmy, ale i tak do końa cyklu sie bałam, bo powinnismy byli zaczekać do wieczora, i jeszcze ten powrót śluzu 17dc...) w kazdym razie przeżroczysty i ciągnący - mogłyby byc slady nasienia, ale mąż twierdzi, że nic ze swej strony :wink: nie poczuł. ???
21dc 36,7 lepki biało żołtawy
22dc 36,65 wilgotno, biało zółtawy
i tak do końca aż
28dc 36,6 ból brzucha, wilgotno
@
Stosuję Rotzera, czyli powinnam czekać na podwyższoną temp. po szczyie sluzu i trzy dni (jesli już trzecia będzie wyższa o 0,2) lub cztery dni (a czwarta będzie w ogole wyzsza). Moja pani z poradni ustaliła poziom niższy na 36,5 i wyszlo jej po szczycie 15,16,17 dzień (trzecia za niska), 18 i 19 sie nie liczą bo spadło do poziomu 36,5, czwarta wreszcie 20dc. Czyli czekanie jest od 7dc rano do 20dc wieczorem. Pytanie czy słusznie?
Aha, no i jest prolaktynemia (ale czynnościowa, czyli taka nie cały czas;), biorę 1 bromergon, 4 asmagb6, 2vitB dziennie i czasem wiesiołek)
Zaraz wklepię w nowym wątku drugi cykl, dla porównania.
Z góry dzięki (bo póki co moja przychodnia nie robi zapisów :( ..)
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron