Teraz jest 28 marca 2024, o 13:39 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

proszę o pomoc - III faza

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

proszę o pomoc - III faza

Postprzez jasna » 16 października 2016, o 21:59

W tym cyklu w czasie 6 nizszych temperatur aż do teraz (5 dzień wyższych, z czego 2 zaburzone) mam stałą wydzielinę(?)- właśnie nie wiem czy jest to stała wydzielina- mamy odczucie, jakby "spływała" gęsta kropelka, ale po sprawdzenie na papierze jest wydzielina(?) wodnista, szybko wsiąka w papier, może odrobinę lepka, a czasami przy tym odczuciu na papierze nic nie ma.
W czasie 6 niższych temperatur zaobserwowałam śluz przejrzysty i rozciągliwy, który potem zrobił się mleczny, mniej rozciągliwy, potem gęsty lepki. Skok temperatury był znaczny- z 36,5 na 36,80 i temperatura utrzymuje się na tym poziomie (najniższa to 36,70), ale cały czas jest ta "wydzielna".
Czy w takim razie jestem teraz w fazie niepłodności poowulacyjnej?
Bardzo proszę o pomoc.
jasna
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 października 2016, o 21:44

Re: proszę o pomoc - III faza

Postprzez admin » 28 listopada 2016, o 17:43

Jeżeli powyższe pytanie jest jeszcze aktualne, to w związku z planowanym zamknięciem forum pomocy proszę o jego przesłanie (może być w postaci linku do tego wątku) na naszą Skrzynkę porad:
http://npr.pl//index.php/component/option,com_contact/task,view/contact_id,46/Itemid,55/
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron