Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 12:44 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy ktos moze mi pomoc???

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Czy ktos moze mi pomoc???

Postprzez Majka » 20 listopada 2003, o 13:24

Jestem tu na tym forum nowa, bo dopiero wczoraj to forum odkrylam :D Moze na wstepie sie przedstawie. Mam na imie Majka. Jestem 8 lat po slubie. Mam 3 letniego synka, ktory zotal poczety zupelnie spontanicznie. Porod byl o czasie bez komplikacji itp. Teraz od 2 lat staramy sie z mezem o drugie dziecko, bez powodzenia :( .Nigdy nie stosowalam zadnych hormonow. Takze nie bylam leczona hormonalnie. Po zrobieniu wszystkich mozliwych badan, lacznie z badaniem na droznosc jajowodow, moj ginekolog nic nie wykryl. Wyniki mamy takie, ze co miesiac powinnam zachodzic w ciaze :( , a tu nic. Juz sama nie wiem co mam dalej robic. Moze tu na tym forum jest ktos kto mi poradzi co mozna by jeszcze zrobic. Moze jakis specjalistyczne badania, o ktorych moj lekarz nie wie :?:
P.S. Wynikow nie nam przy sobie tak wiec nie moge ich wymienic. Moze nastepnym razem je zabiore ze soba.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz. :D
Majka
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 listopada 2003, o 14:44

Postprzez Moni » 8 grudnia 2003, o 12:23

Majko trzeba się modlić to Bóg jest dawcą życia. Poza tym dużo jest par u których nie znaleziono żadnej przyczyny niepłodności a jednak nie mają dzieci.
Moni
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 lipca 2003, o 23:24
Lokalizacja: Radom

Postprzez paula » 4 stycznia 2004, o 12:43

A prowadzisz wykresiki? Pozdrawiam i trzymaj się!! :)
paula
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 stycznia 2004, o 01:09
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron