Teraz jest 16 maja 2024, o 04:55 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

doradzcie...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

doradzcie...

Postprzez jbasko » 15 marca 2005, o 11:04

dziś 32 dzie cyklu, zwykle mam 35, od 3 dni czuje pobolewania w brzuchu, może to znaczyć, że zbliża sie miesiaczka, ale z reguły u mnie tak 5-6 dni przed miesiaczką bolał mnie brzuch(1-2 dni) a później przestawał aż do okresu. A dzis zauwazam u siebie białą wydzielinę, nie jest to pozostałośc spermy, i ogólne uczucie mokrości. Temperatura już 12 dzień wysoka (37-37,1).
O czym ta dzisiesza wydzielina może świadczyć?
Wczesniej wydaje mi sie, ż tak nie było, choć może aż tak bardzo wmawiam sobie, że jestem w ciaży i wczesniej tego nie zauważałam.
Współżylismy w dobrych dniach wg mnie, ciekawe czy sie pojawi miesiączka czy może nie.
Jak myślicie co te objawy mogą znaczyć?
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez NB » 15 marca 2005, o 12:20

Tak po prostu może być, że przed okresem poziom estrogenów może się zwiększyć - stąd ta wydzielina
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jbasko » 15 marca 2005, o 12:33

a czy uważasz, że równie dobrze może byc ciaza?
bo własciwie objawy to się ma takie same tak jak przed okresem jak jest się w ciąży?
dzięki za odpowiedz
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez jrodzen » 17 marca 2005, o 07:49

Zazwyczaj ciąży dosyć wcześnie towarzyszy napięcie piersi, ale tak naprawdę jest szereg objawów niecharakterysycznych. Proponuję Folik na warsztat i poczekać
jrodzen
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 października 2003, o 18:39


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron