Teraz jest 9 maja 2024, o 00:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Castagnus i ziółka -czy można łączyć?Skutki terapii ziołami

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Castagnus i ziółka -czy można łączyć?Skutki terapii ziołami

Postprzez perloplawek1 » 17 lutego 2005, o 11:49

Witam wszystkie Starające!Jest mi dziś smutno,bo wczoraj byłam u lekarza i on stwierdził,że muszę mieć monitorowany cykl-czyli coś chyba jest nie w porządku ze mną...powiedział,że moge brać castagnus,ale to bardziej działa na psychikę niż naprawdę(może on jest z tych lekarzy co to w ziółka nie wierzą-choć jest podobno świetny),ale dał mi za darmo 1 opakowanie.Mam teraz czekac na okres i zgłosić sie do niego w następnym cyklu.Nie chcę tracić czasu do tej pory, bo to może być i za miesiąc,więc biore castagnus po 2 tabletki od wczoraj(mam 63kg) no i myślałam o zaczęciu stosowania ziółek o.Sroki od jutra(dziś mam 27dc).Czy ziółka można łączyć z castagnusem?Napiszcie coś więcej na temat odczuć i skutków, jakie u was zauważyłyście stosując te specyfiki.Jestem ciekawa i myślę,że inne forumowiczki też to może zainteresować.Papatki :lol:
perloplawek1
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lutego 2005, o 11:55

Postprzez NB » 21 lutego 2005, o 11:58

Najlepiej zapytaj tam gdzie te zioła kupowałaś albo może w sieci są jakieś porady zielarskie. Specjalisty od ziół trzeba pytać.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Julianna » 21 lutego 2005, o 15:24

Ja piję ziółka- i tylko ziółka. Specjalistką nie jestem (jeszcze :lol: ), ale trochę się naczytałam i jestem zdania, że nie należy łączyć ziół z innymi lekami. Można sobie bardziej namieszać niż pomóc...
Jeśli masz bardziej szczegółowe pytania to polecam wątek zielarski na forum www.nasz-bocian.pl (dział: jak się leczyć)
:)
Julianna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13 maja 2004, o 21:44

Postprzez juna » 23 marca 2005, o 23:18

Nie chcę nikomu nic narzucać, ale powiem z własnego doświadczenia, że łączenie ze sobą tych dwóch "specyfików" nie wyszło mi na dobre. Po dwóch tygodniach ich stosowania (licząc od początku cyklu) "doigrałam" się krwawienia dokładnie takiego jak miesiączkowe. Tak więc mój cykl trwał tylko 14 dni. Costagnus jest lekiem ziołowym, więc skoro zioła miesza się ze sobą w odpowiedni sposób, to chyba nie można "dodawać" sobie innych. Dodam jeszcze, że sam costagnus działał na mnie bardzo dobrze i polecam go wszystkim mającym problem z prolaktyną.
juna
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron