Teraz jest 9 maja 2024, o 11:44 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ile mozna czekac???????????

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

ile mozna czekac???????????

Postprzez amber » 2 lutego 2005, o 10:33

witam was!!!!!!!!!!!
bardzo sie ciesze ze jest ta strona i Wy dziewczyny bo mam sie gdzie wyplakac. oczywiscie plakalam juz mezowi na ramieniu ale ile mozna biedaka meczyc ze znowu nie ma dzidziusia?
mam 28 dzien cyklu, okres poznia sie 3 dni , robilam test ale wyszedl negatywny :cry: :cry: :cry: , boli mnie brzuszek i zastanawiam sie ile mozna czekac na dzidzie ?.my czekamy juz pol roku...
ogladalam program o kobiecie ktora czekala na dziecko 15 lat!!!!!!!!!!!jeju ja bym chyba nie dala rady :?
co robicie jak przychodzi ten DZIEN ZWATPIENIA, gdy przychodzi okres a serce placze...nie mam sposobu na pokonanie tego uczucia zalu -zawsze kiedy dostaje okres te pierwsze kilka dni sa wyjete z zyciorysu, po prostu gasne....
jak sobie radzicie po nieudanej probie?
jeju, boli mnie tak brzuch ze prawie na 100% lada chwila dostane okres :(
mimo podlego nastroju, pozdrawiam serdecznie
amber
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

ile mozna czekać ???????????

Postprzez ala » 2 lutego 2005, o 16:13

Droga Amber
Doskonale Cię rozumiem co czujesz, kiedy pojawia się miesišczka, bo przezywam to samo. Jedyne co nam pozostaje to modlić się o pokój serca, o nadzieje że Pan Bóg obdarzy również nas potomstwem. Pan Bóg NA PEWNO nas wysłucha, tylko musimy wierzyć że tak się stanie. A u mnie z tš wiarš to różnie bywa. Amber trzymam kciuki za Ciebie. Będę się modlić. Wierzę że Bóg mnie kocha i Jego plan jest najlepszy dla mnie, choć trudno jest mi ten plan czasami zaakceptować, zwłaszcza jeœli pojawia się @. Życzę Ci dużo pokoju i radoœci.
Pan Bóg chce żebyœmy Mu zaufali i nasze troski złożyli w Jego ręce. Życzę abyœ już za miesišc napisała post w dobrych nowinach.
Pozdrawiam goršco Ala.
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Postprzez ElaR » 2 lutego 2005, o 16:50

Droga Amber!
Ja też staram się już pół roku o dzidzię i nic, ale się nie załamuje, bo wierze że ten upragniony dzień w końcu kiedyś nadejdzie. Musisz myśleć pozytywnie i nie załamywać się co miesiąc bo to tylko pogarsza sytuacje. Ja pracuje w szkole, więc co miesiąc kiedy okazuje się że nie ma dzidziusia znowu poprostu mówię sobie: "Moło Ci ich, przecież masz tyle dzieci w szkole plus 23 które są twoimi wychowankami" i od razu czuje się lepiej. To Bóg zdecyduje kiedy jest najlepszy czas dla każdej z nas aby zostać rodzicem. A więc trzymaj się cieplutko i myśl pozytywnie.....
ElaR
Przygodny gość
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 stycznia 2005, o 22:44
Lokalizacja: okolice N.Tomyśla

Witam Was kochane dziewczyny

Postprzez Emika » 2 lutego 2005, o 18:03

Rozumiem Was, bo sama to przechodziłam i czasami jeszcze to przechodze, jestem w 23 dniu cyklu i mam wielką nadzieję, że następną @ dostanę za 9 miesięcy, po urodzeniu dzidziusia. modlę sie o to. Najgorsze są dni, kiedy dowiaduję sie że u mnie w rodzinie ktoś spodziewa sie dziecka- płaczę wtedy i pytam Boga dlaczego ja nie mogę sie tak cieszyć i dlaczego muszę przechodzić takie cierpienia, dlaczego w moim życiu o wszystko musze starać sie w pocie czoła i nigdy nic nie dostaję od tak bez powodu?

Może dlatego że moja wiara nie jest aż tak mocna, może dlatego że powinnam wiedzieć jak ciężko jest zostać rodzicem by móc potem docenić dzieci. W nadzieji wierzę, że Bóg mi pozwoli na tą przyjemność urodzenia pięciorga dzieci - bo tyle byśmy chcieli mieć z mężem. :lol:

przeczytałam kiedyś limk, że dziewczyna przestała się martwić jak nie zachodziła w ciążę, poddała się i przestała walczyć - a w ciążę od razu po tym zaszła. ja też mam nieraz takie dni, że już o tym nie myślę. i nie chcę tak bardzo się na tym skupiać, by sie nie ranić
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez amber » 2 lutego 2005, o 20:18

Dziekuje Dziewczyny za slowa pociechy. nadal czekam na @, brzuch boli ale naprawde mi lepiej ze jest gdzies ktos kto tak samo to przezywa , kto teskni i czeka na mały cud.
Czesto gdy sie modle , mysle o Was choc Was nie znam osobiscie ale polecam Bogu te sprawy, ktore sa bolesne. Kazda modlitwa dochodzi do Boga...
Moja Ufnosc sie nie wyczerpała, nadal wierze i pragne TEGO z calego serca. Obiecalam sobie niedawno ze gdy dostane@ to zamiast plakac powiem"Jezu Ufam Tobie" - z takim nastawieniem teraz czekam na przyszlosc. Przestałam zadawac pytanie "Dlaczego" bo Bogu takich pytan sie nie zadaje... po przeczytaniu tych postow Zrobilo mi sie jakos lepiej :)
postaram sie tym razem byc dzielna
pozdrawiam i pamietam w modlitwie
amber
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

ile można czekać ?????????????

Postprzez ala » 2 lutego 2005, o 20:44

AMEN, AMEN, AMEN
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Witam jeszcze raz

Postprzez Emika » 2 lutego 2005, o 20:59

Amber, dziękuję również za Twoje słowa, ja też spróbuję modlić się za nas wszystkie i bardzo mnie ujęły Twoje słowa, że Bogu nie zadaje sie pytania, typu :dlaczego?
Patrzę na twoją sytuację i to wcale nie jest powiedziane, że nie jesteś w ciąży, znam osobę, która robiła test w dwa dni po oczekiwanej@ i wyszedł negatywnie, a po kolejnych dwóch wyszedł pozytywnie. więc główka do góry.

Polecam Ci jednocześnie stronę Forum Nasz Bocian: temat jak się leczyć?: podtemat: ziółka na wzmocnienie jajników" - są to zioła świętych osób- misjonarzy, podobno działają rewelacyjnie i dziewczyny opowiadają o tym jak zaszły po nich w ciążę, ja jak dostanę @ to postanawiam pić miesznakę ziół nr.3, pozdrawiam serdecznie :lol:
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez amber » 4 lutego 2005, o 10:34

Dziekuje Emilko!!!!!!!!!1 :D za rade i pocieszenie
Wlasciwie nie wiem co sie dzieje bo dzis 30 dzien cyklu a wiec 5 dni po terminie @ i nic!!! ciagle boli mnie brzuch...
tylko raz w zyciu mialam cykl 31 dniowy - pol roku temu wiec czekam... .........pokornie....
pozdrawiam
amber

ps. ale nastepnego testu ciazowego nie mam odwagi zrobic
pa
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

ile można czekać????????

Postprzez ala » 4 lutego 2005, o 10:40

Amber trzymam kciuki.
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Postprzez amber » 4 lutego 2005, o 10:56

Dziekuje Alu!!!!!!!!!!!! z całego serca
pamietam o Was
amber
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Witam

Postprzez Emika » 4 lutego 2005, o 11:33

Amber, nie martw sie, będzie dobrze - trzymam na Ciebie kciuki. Ja wierzę, że Bóg nas wysłucha, przez ostatnie dni miałam stresujący okres - zaliczenia, egzaminy, modliłam sie by Bóg mi dopomógł bym zaliczyła, bym nie zapomniała materiału którego sięnauczyłam i teraz cieszę się bo mnie wysłuchał. Wierzę, że i w takim wypadku będzie, modlę się za nas wszystkie:-)
U mnie 25 dzień cyklu, temp. od 10 dni na poziomie 37oC dziś nawet lekko wzrosła, w tym cyklu bardzo bolały mnie jajniki, a od paru dni piersi również bardzo, więc czekam, ale nie przejmuję się :lol: , kiedyś i my sie doczekamy

Pozdrawienia dla Wszystkich oczekujacych dwóch kreseczek:-)
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez agulla » 4 lutego 2005, o 12:28

witaj amber :)
życząc powodzenia chciałam zapytać ile temperatur wyższych już zebrałaś :?: bo skoro 5 dni po terminie @ a owu miałaś jak zwykle to może czas przestać się niepokoić tylko uwierzyć że to już ? wiesz że 12-16 dni to normalna ilość wyższych temperatur ale już 18 czy lepiej 21 to pewny znak :D
pozdrawiam gorąco agulla (moje gg 4594522 gdybyś chciała pogadać)
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amber » 4 lutego 2005, o 12:52

Emilko ja tez trzymam kciuki za Ciebie.
Dziekuje za modlitwe . Oj Dobry Bog to wszystko widzi i z pewnoscia zapamieta te nasze prosby i starania.
Co do dwoch kreseczek to uwierz mi nie zamierzam robic juz testu bo robilam go kika razy i tym razem mysle ze dla mnie bedzie lepiej jak po prostu poczekam... Zaufam i poczekam a jak przyjdzie @ to ......nie bede sie obrazac albo bluznic (tak tak zadarzalo sie :roll: ) tylko wezme sie do roboty tzn. z meżem :D i z mocna wiarą.

Przeciez nie moge Boga tak obrazac gdy za kazdym razem kiedy przychodzi @ ja placze albo jestem smutna.

Zycze powodzenia a w razie @ ufnosci - po prostu to jeszcze nie teraz...Ni e mozna tego tak brac do siebie i myslec tym na okragło bo wtedy staniemy sie przygnebione i smutne - a dzidzius chce miec mame szczesliwa od poczatku

pozdrawiam serdecznie
Amber
ps. odezwe sie jak juz bedzie cos wiadomo
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez amber » 4 lutego 2005, o 13:12

Agulla, dziekuje za zainteresowanie .
jesli chodzi o temperature to wynika ze owu mialam 14 dnia cyklu, potem byl skok, ale jesli chodzi o obserwacje sluzu to 17 dnia . temperaturke przestalam mierzyc wlasnie 17 dnia . nie wiem moze juz nie mialam sily? (oczywiscie psychicznej bo termometr nie jest ciezki :wink: )

nie wiem , ale przeciez zrobilam test ciazowy w 27 dniu i nic....

caly czas czuje bóle brzucha i mam uczucie mokro jakby caly czas byly dni plodne????????????( to takie moje odczucie)
tym razem to sie zablokowalam i odpycham paradoksalnie te mysli ze moze to juz bo nie chce sie podswiadomie rozczarowac . tak sadze.

wiec czekam i ufam ....

pozdrawiam i dziekuje
Amber

ps. agulla zapisalam Twoj numer i pogadam niedlugo :D dziekuje
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez amber » 6 lutego 2005, o 15:14

Witajcie,
dostalam @ .........
Amber


ps. ale usmiecham sie :) Do Boga i Bardzo Go Kocham
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

a ja trace wiare i siły....

Postprzez jolka79 » 29 listopada 2005, o 11:16

Hey dziewczyny ja tez staram sie o dziecko od 5 m-cy i nic....od miesiąca mierze temperature....wiec narazie nie wiele mi to mowi....robilam takze testy owulacyjne....ktory wyszedl pozytywnie wiec owulacje chyba mam....bylam tez u lekarza, przepisal mi tabletki duphaston, jestem po pierwszej serii ale ciazy poki co nie ma...nie wiem czy juz moge liczyc na efekty tych tavletek czy dopiero w nastepnym cyklu....jednak ja za kazdym razem jak dostane okres zadaje sobie pytanie "Boże dlaczego Ty mi to robisz- przeciez wiesz jak o tym marze"...i trace wiare....bo nie rozumie dlaczego ciagle jestesmy wystawiani na takie proby, zawsze jak nam na czyms zalezy musi to przyjsc z rudem,dlaczego tak jest???
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

luteina

Postprzez jolka79 » 29 listopada 2005, o 11:17

powiedzcie mi dziewczyny jak moge sprawdzic ile dni trwa u mnie faza lutealna ?? :(
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez agulla » 2 grudnia 2005, o 00:33

zobacz tutaj http://www.npr.pl/npr/kurs/14.html oraz inne wykłady na tej stronie, głównie to http://www.npr.pl/npr/kurs/9.html powinno cię zainteresować :)
powodzenia agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron