Teraz jest 8 maja 2024, o 18:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

zioła na niepłodność!!!!!!!!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

zioła na niepłodność!!!!!!!!

Postprzez amber » 27 stycznia 2005, o 20:09

witam!
przeczytalam w innym watku ze ziola w proporcjach spejalnie obliczonych dzialaja !!!!!!!!!na nieplodnosc i na problemy z zajsciem w upragniona ciaze..jest tam nawet kilka mieszanek podanych!!!!!!podobno pomoglo kilku paniom w krotkim czasie. sa tam mieszanki ks Klimuszki i o. Sroki. Co Wy o tym myslicie? chcialabym poznac opinie tych z Was ktore stosowaly te ziolka i czy pomogly??????i czy wiecie cos o przeciwwskazaniach?
prosze o wpisy :D

sama chcialabym sprobowac :D . sa podobno nieszkodliwe i polecaja je ginekolodzy wiec czemu nie?
pozdrawiam
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez amber » 27 stycznia 2005, o 20:24

a i jeszcze jedno!
tych przepisow i mieszanek jest bardzo duzo. kazda z pan podaje inną! jak je rozroznic? ktora jest na co? jesli ktos wie to prosze dajcie znac!!!!!!!!!!
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez gabra101 » 28 stycznia 2005, o 13:35

Amber, ja piję ziółka o. Sroki od tygodnia. Mam cykle bezowulacyjne i jak na razie regularne, bo biorę Duphaston. Nie wiem czy one mi pomogą, ale w głębi serca wierzę, że tak, bo słyszałam, że wielu dziewczynom pomogły. Staramy się o dzidziusia od 1,5 roku i wierzę, że wkrótce to się spełni. Zobaczymy, może w następnym cyklu będę już miała owulację. :?
gabra101
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 stycznia 2005, o 13:48

Postprzez Julianna » 28 stycznia 2005, o 13:45

Pijemy, pijemy, ja też mam nadzieję, że wreszcie owulacja do mnie dotrze :?
amber, mieszanek jest tam kilka, ale cel ten sam :lol: . Póki co najlepsze "statystyki" ma mieszanka Ojca Sroki...
Julianna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13 maja 2004, o 21:44


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron