Teraz jest 12 maja 2024, o 17:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wysoka prolaktyna - Bromergon

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Wysoka prolaktyna - Bromergon

Postprzez Emika » 12 stycznia 2005, o 16:47

ja też z mężem staramy się o dzidziusia i od 6 miesiący nic, mam problem z prolaktyną jest za wysoka, ale od 2 miesięcy biorę Bromergon na jej obniżenie, ale jak badałam USG narządy rodne i czy jest owulacja to wyszło że jest owulajca , mój mąż taż pali- niedługo idziemy do androloga, może to on ma problem z nasieniem, pozdrawiam wszystkie dziewczyny pragnące zostać mamą i będę modlić się za nas wszystkie , czy któraś z Was może ma ten problem lub miała(a teraz ma dzidziusia) i może podzielić się z informacją po ilu miesiącach brania Bromergonu zaszła w ciążę itp. Bardzo proszę o pomoc. w tej chwili mam miesiączkę- jest trochę mniej obfita niż zwykle i przesunęła mi się o dzień później, nigdy nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych, i mam jakieś bóle jajników. zanim poszłam do lekarza zrobić badania miałam zawsze regularną miesiączkę co do dnia, teraz musze czekac dzień lub dwa.Bardzo pragnę mieć dzieci :cry:
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez katalina » 12 stycznia 2005, o 21:25

emiko droga.my staramy się o dzidzie od wrzesnia - ale ja mam bardzo wyskoką prolaktyne.bromergon biorę od 2 lat - najpierw 1/4 tabletki przez półtora roku, od mniej więcej 2 miesięcy 1,5.prolatktyna faktycznie spadła.i mam nadziję, ze bedzie spadać dalej :D :D nie mam zadnych skutków ubocznych - wydaje mi sie schudłam a cera poprawiła mi sie wyjątkowo.moja koleznaka starajaca sie o dzidzie od dwóch lat po 2 miesiacach brania 1/2 tab. bromergonu zaszła w ciaze.18 stycznia Jas ma sie urodzić.wiec moze nie martw sie na zapas - na pewno nam sie uda.ja tez mam okropne chwile zwatpienia,chcialabym juz teraz natychmaist.a to niestey nie tak dzial.bylam u trzech lekarzy i kazdy mi mowi to samo.trzeba sie wyluzowac.ja biore tez castagnus ktory zbija prolaktyne.a folik bierzesz?Emiko trzymam za ciebie kciuki, a Ty za mnie, ja wierze ze nam sie uda! :P
katalina
Przygodny gość
 
Posty: 73
Dołączył(a): 12 stycznia 2005, o 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Bromergon

Postprzez Emika » 12 stycznia 2005, o 21:45

Dziękuję bardzo za odpowiedź, bardzo podniosło mnie to na duszy, ja biorę Folik od 3 miesiecy, ale porozmawiam z lekarzem czy mąż też może brac i jakie witaminki, narazie bierze cynk i selen. ja spróbuję kupić sobie magnez bo mi sie skończył, biorę też Capivit A+E, i modlę się by nam wszystkim się udało, może uda nam się wyjechać na początku lutego lub marca na narty to odstresuję się, dziękuję że mogę się z Wami tym podzielić :lol:
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez katalina » 13 stycznia 2005, o 10:58

chyba nie doszła moja poprzednia odpowiedź.... bo jeszcze za bardzo nie wiem jak to działa.. :oops: Emiko, po co ten magnez?Coś mi sie obiło o uszy ale nie wiem dokładnie co? i jaka dawka? a ile tej witaminy A - czy 12.000 jednostek co pare dni to za duzo (dodam ze nie jadam masła ani margaryny od zawsze...). A czy Ty palisz? Bo moj hubby tak i ciagle sie zastanawiam po co śwaidomie pasożyta karmi... jakie wit. mu dawac?
katalina
Przygodny gość
 
Posty: 73
Dołączył(a): 12 stycznia 2005, o 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Bromergon

Postprzez Emika » 13 stycznia 2005, o 13:12

Katalino, ja nie palę ale mój kochany mąż niestety tak, choc powiedział że może na jakiś czas odstawi papierosy byśmy mogli postarać się o dziecko, mój mąż bierze cynk i selen, ale ze względu na papierosy powinien brać jeszcze witaminę Ci A, mi podobno potrzebny jest magnez dla "ładnego śluzu", pozdrawiam serdecznie :)
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Bromergon

Postprzez Emika » 17 stycznia 2005, o 17:27

cześć, właśnie wróciłam od endokrynologa i jestem zadowolona, moja PRL(prolaktynka) właśnie się unormowała i będę myśleć poważnie o dziecku, to tzn, nie muszę się już martwić, że coś ze mną jest nie tak, ale nie naciskam na dziecko-powolutku, wszystko w czasie - nie chcę się stresować i zauważyłam że im mniej o tym myślę, tym lepiej znoszę to i cieszę sie dodatkowo sobą, że mogę trzymać moją figurkę w normie, moja Pani endokrynolog przepisała mi inny lecz by trzymać w normie prolaktynę PARLODEL - jest droższy, ale powiedziała, że jest orginalny, a Bromergon i Bromocorn to jego kopie, które właśnie wycofują ze sprzedaży. Ona poleca Parlodel dla osób myślących poważnie o dzieciach. mam nadzijeję, że mój organizm będzie dobrze znosił tenlek , tak samo jak Bromergon. Życzę wszystkim nam powodzenia w spełnianiu marzeń
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron