Teraz jest 13 maja 2024, o 10:59 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Bóle podbrzusza w ciąży.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Bóle podbrzusza w ciąży.

Postprzez Agawa » 5 stycznia 2005, o 20:40

Dziewczyny! Piszecie o bólu podbrzusza w ciąży. Czy to występuje już na początku ciąży? Dziolka chyba otym pisała. Jak szybko to czułyście?
Agawa
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 19:23

Postprzez dzolka » 5 stycznia 2005, o 21:03

Agawa, ból podbrzusza, taki sam jak przy miesiączce, czułam już parę dni po owulacji. Bolało bardziej w okolicy spodziewanego terminu miesiaczki, potem po kilkunastu dniach przeszło. Zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży, kłuły mnie też jajniki.
p.s. jestem DZOLKA nie dziolka :wink:
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Agawa » 5 stycznia 2005, o 22:22

Dzięki Dzolka i przepraszam za przekręcenie nicka. Pozdrawiam
Agawa
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 19:23

Postprzez dzolka » 5 stycznia 2005, o 22:41

No coś Ty, nie ma za co :wink: życzę Ci żeby ten ból podbrzusza oznaczał właśnie TO :-) pozdrowienia!
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

bole

Postprzez amber » 9 stycznia 2005, o 14:51

witam!
jesli chodzi o te bole to nie zawsze oznaczaja ciaze. ja mialam taki silny ucisk w brzuchu i bole przez 10 dni od jajeczkowania .myslalam ze to dzidzia zwlaszcza jak przeczytalam na forum o podobnych objawach innych dziewczyn a tu niestety pojawila sie miesiaczka. chyba sobie cos wmowilam . nie wiem. ale przeciez to czulam. moze bylam w ciazy?
jest mi smutno :cry: :cry: :cry:
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

U mnie często

Postprzez mim_m » 10 stycznia 2005, o 12:40

Jestem w końcu trzeciego miesiąca ciąży i niestety, drobne bóle w podbrzuszu zdarzają mi się co jakiś czas. Ale podobno to nic takiego:)
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28

Bóle

Postprzez Emika » 12 stycznia 2005, o 11:44

wiecie, jestem tu nowa, ale muszę przyznać, że ja tez miałam takie bóle, 15 tygodnia przed miesiaczką, bolały mnie też jajniki, myslałam że może już będę w ciąży ale niestety dostałam miesiączkę :( , szkoda, podczas miesiaczki mam teraz bóle, nie przy każdej są te bóle - co mam z nich odczytać?.
chciałabym Was zapytać co sądziecie o bólach miesiaczkowych a owulacji, czy jeśli miesiączka przebiega bazboleśnie to cykl poprzedni był owulacyjny?. ja mam nieraz miesiączki bezbolesne, nieraz trochę boli ale i nieraz (ale rzadko) że muszę iść spać na pół dnia bo nie mogę wytrzymać z bólu. chciałabym miec dziecko - a narazie biorę Bromergon bo mam wysoką prolaktynę- nie wiem kiedy zajdę w ciążę :cry:
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez kasiama » 12 stycznia 2005, o 13:29

Emilko, ból z okazji @ ma sie tak do wystapienia lub nie wystapienia owulacji, jak piernik do wiatraka.

Przepraszam za bledy, "alt" mi zwariowal.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

bóle

Postprzez Emika » 12 stycznia 2005, o 16:02

Kasiama - tak do końca to nie wiem czy masz rację, bo bóle mają podobno jakiś wpływ na owulację, ja miałam te bóle 1,5 tygodnia(nie 15 tygodni) przed miesiączką. teraz mam miesiączkę jest trochę inna od zwyczajnej-troszeczkę mniej obfita i nieraz mam nasilające sie bole brzucha lub jajników, ale myślę że każda może mieć inny organizm, dziękuję oczywiście za odpowiedź, czekam na dalsze wypowiedzi w tej sprawie - czy istnieje możliwość bym pomimo tego że mam 2 dzień miesiączkę była w ciąży- seksowaliśmy się bez zabezpieczenia często?
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Re: bóle

Postprzez madziulek » 12 stycznia 2005, o 16:38

Emika napisał(a): czy istnieje możliwość bym pomimo tego że mam 2 dzień miesiączkę była w ciąży


Jak sobie to wyobrażasz? Skoro masz miesiączkę, to NIE DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA.
madziulek
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 listopada 2004, o 11:46

???????///

Postprzez Emika » 12 stycznia 2005, o 21:34

moze Was to zdziwi, ale moja koleżanka miała kiedys sytuację , bardzo podobną, pojechała do Grecji na 3 miesiące i gdy wróciła poszła do lekarza bo źle sie czuła myślała, że może to poprostu zmiana klimatu, ale okazało się że jest w ciąży. lekarz nie był zdziwiony, bo powiedział że czasem się to zdarza, a ja zmyliło to że miała mało obfite miesiączki i używąła tamponów, pozdrawiam
Emika
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 stycznia 2005, o 19:11

Postprzez kasiama » 12 stycznia 2005, o 23:20

Owszem, mozliwe jest, aby w terminie spodziewanej miesiaczki wystapilo plamienie, nawet, jesli jest sie w ciazy. Jesli masz watpliwosci, to dlaczego nie zrobisz testu?
Albo moze po temperaturach widac: jesli nadal sa wysokie, ponad 18 dni?



Caly czas nie dzialaja mi polskie znaki, przepraszam.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez amber » 16 stycznia 2005, o 12:53

w nawiazaniuu do tematu chce opisac wam przypadek mojej mamy :)
Otoz w wieku 38 lat urodzila sliczna zdrowa coreczke-moja siostre. Termin porodu miala na 19 stycznia a Ania urodzila siee 22 grudnia- stan idealny ciaza donoszona a niby miesiac wczesniej?????????/
okazalo sie ze lekarz ktory wyliczal dzien porodu wziall pod uwage jak to sie zwykle robi termin ostaniej miesiaczki tylko ze moja mama byla juz w 1 miesiacu ciazy gdy dostala miesiaczke-nie plamienie!!!!!!!!!!!!!!
wynika z tego ze mozna byc w ciazy i dostac okres - przynajmniej niektore kobiety tak maja . Rozmawialam z Mama i ona twierdzi ze czula iz jest w ciazy. tak wiec i ja musze uwazac na siebie i obserwowac swoj organizm.
a i jeszcze jedno .moja mama nie byla w stanie wytlumaczyc lekarzowi ze juz jest w ciazy ponad miesiac. lekarze wierza w fakty...trzeba ufac intuicji
pozdrawiam
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Miesiączka w ciąży

Postprzez mim_m » 17 stycznia 2005, o 13:42

Gdybym nie miała przeczucia zmian i nie zrobiła testu, urodziłabym donoszone dziecko w szóstym miesiącu ciąży...;) To nie żart. Przez trzy pierwsze miesiące ciąży miałam mniej więcej w terminie miesiączki krwawienia tak obfite, że łatwo byłoby to pomylić. No, ale wiedziałam, że jestem w ciąży, więc za każdym razem biegłam do lekarza, żeby sprawdzić, czy wszystko ok. Muszę jednak sprecyzować - W CIĄŻY NIE MOŻNA MIEĆ MIESIĄCZKI. Jak by to nie wyglądało, są to krwawienia patologiczne i nie są miesiączką.
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron