Teraz jest 11 maja 2024, o 16:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

to chyba nie miesiączka ale coś podobnego!!!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

to chyba nie miesiączka ale coś podobnego!!!

Postprzez kasia83 » 23 listopada 2004, o 23:10

:(
witam wszystkich. mam problem. planujemy z mężem dziecko a teraz spóźnił mi się okres 3 dni i myślałam że to już. ale! pojawił sie jakiś dziwny śluz jakby z dodatkiem krwi. test wykazał wynik negatywny ale to mi nie przypomina miesiączki. miałam je regularnie co 28 dni. czy możliwe żebym była w ciąży pomimo tego krwawienia bo objawy na to by wskazywały: zawroty głowy, ospałość, nudności, brak apetytu, bóle okolic podbrzusza od momentu kiedy to miałam dostać miesiączkę ale jej nie było terminowo.dziekuję z góry za szybkie odpowiedzi. pozdrawiam
kasia83
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 listopada 2004, o 17:01
Lokalizacja: ślesin

Postprzez wika » 23 listopada 2004, o 23:24

pewnie nikt Ci na 100% nie odpowie czy jesteś w ciąży czy nie jednak zdarza sie ze kobieta będąc w ciązy ma krawawienia w czasie przypadającym na miesiączkę, sa one o wiele słabsze ,mniej obfite niz podczas normalnej miesiączki, miałam znajoma która przez 3 miesiące -będąc juz w ciąży miała takie krwawienia-plamienia, życzę Ci z całego serca żeby objawy ,które są u Ciebie oznaczały że spodziewacie sie dzieciatka, jednak podejdz do tego wszystkiego z pewnym dystansem póki nie upewnisz sie że tak jest naprawdę, powodzenia :)
wika
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 października 2004, o 00:16
Lokalizacja: Łaziska Górne-Śląsk

Postprzez Martelka » 24 listopada 2004, o 00:44

Wika ma racje, a test moze troszke za wczesnie zrobiony jeszcze? Jaka jego wrazliwosc?

Życze powodzenia, niech sie uda :) informuj koniecznie :!:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

to chyba nie miesiączka, ale coś podobnego

Postprzez alicja n. » 24 listopada 2004, o 16:13

Życzę powodzenia.
alicja n.
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 listopada 2004, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kk » 24 listopada 2004, o 16:17

Chyba najprosciej to sprawdzić mierząc temperaturkę, czy utrzymuje się ciągle na wyższym poziomie? Jeśli przez najbliższe dni tak, to może znaczyc, że ciąża jest możliwa.
kk
Przygodny gość
 
Posty: 83
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 20:11


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron