Teraz jest 28 marca 2024, o 14:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Oczekiwanie rok 2013

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Re: Oczekiwanie rok 2013

Postprzez Kacha » 30 maja 2013, o 18:43

hej kniuu milo znow Cie czytac:) mam mozliwosc i robie sobie hormony z krwi lh estradiol prol co dwa dni teraz w okresie co wydaje mi sie zaczynac plodny i przyrosty wartosci dosc ladne- wedlug wynikow owulacja powinna byc miedzy wczoraj wentualnie dzisiaj moze jutro kolejne badanie zrobie w poniedzialek, tylko ze teraz takie mnie preziebienie zlapalo ze znow pewnie nic z tego nie bedzie :( po @ wybieram sie z tymi wynikami do gina i moze wpomne o monitoringu- mam nadzieje ze bedzie przychylny... ehhh a na 25 maja mialam termin porodu.... :cry:
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Re: Oczekiwanie rok 2013

Postprzez Kacha » 3 czerwca 2013, o 20:17

u mnie dzis 30dc powtorzylam lh estr i prl... estradiol rosnie lh zmniejszylo sie o polowe ale prolaktyna DWA RAZY wyzsza!! norma do 23 a ja mam 41 :( nigdy takiej nie mialam, zawsze w granicy 13.....o zgrozo!!
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Re: Oczekiwanie rok 2013

Postprzez Kacha » 7 czerwca 2013, o 16:09

Dzis u mnie jakis 8dpo chcialam sprawdzis jeszcze ta prolaktyne i estradiol plus tsh bo ostatnio tez wyszlo 2,4 jak zawsze mialam 1,5 i chyba dla checy zrobilam tez hcg i jakie bylo moje zdziswienie ze wyszlo 9,6!!! estradiol 400 prolaktyna spadla do 23.....CHYBA SIE UDALO!!! :) wiem ze musze czekac do dnia spodziewanej miesiaczki i zyc normalnie, choc zostal mi duphaston z ostatniej -poronionej ciazy- wiec go bede brala 2x1 jak ostatnio. Moj lekarz na urlopie i bedie dopiero w srode wiec wtedy sie wybiore,,, aaaaa
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Re: Oczekiwanie rok 2013

Postprzez magna » 8 czerwca 2013, o 21:43

Mam nadzieję, Kacha, że Ci się udało... Mnie znów nie. Powoli zaczyna mnie to dołować, pewnie przez urodziny, które miałam niedawno i które dla mnie oznaczają, że czasu na powiększanie rodziny coraz mniej :P.
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Oczekiwanie rok 2013

Postprzez Kacha » 10 czerwca 2013, o 19:44

Hej magna, nic sie nie dołuj.. ja sie dołowalam juz po pierwzej porazce a okazuje sie ze nie warto tracic nerwow bo teraz mysle ze baardzo szybko sie nam udalo.....Trzymam kciuki i zycze powodzenia! :)
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron