Teraz jest 28 marca 2024, o 19:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wycięcie woreczka żółciowego

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Wycięcie woreczka żółciowego

Postprzez magna » 24 listopada 2012, o 14:36

Czy któraś z Was miała przed ciążą wycięty woreczek żółciowy (z powodu kamicy)? Czy podczas ciąży albo potem w życiu sprawia to problemy? Wiecie może, ile czasu po takim zabiegu można się starać o dziecko?
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Wycięcie woreczka żółciowego

Postprzez magna » 5 grudnia 2012, o 17:58

Dobra - zapytam inaczej ... Znacie kogoś, kto nie zgodził się na usunięcie woreczka żółciowego i potem w ciąży miał z tym problemy?
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Wycięcie woreczka żółciowego

Postprzez Kacha » 6 grudnia 2012, o 22:46

ciężko ostatnio tu na tym forum o jakis odzew...dlatego tez przenioslam sie chwilowo gdzie indziej-mam nadzieje ze chwilowo.
MOja znajoma miala wyciety woreczek moze niecaly rok po porodzie w momencie kiedy chciala sie starac juz o drugie dziecko, wiec troche starania przelozyli dokladnie nie wiem o ile ale nie miala zadnych problemow w ciazy a roznica miedzy dziecmi wynosi 2 lata wiec chyba dlugo nie museli czekac, a bylo to 30 lat temu wiec w dzisiejszych czasach laparoskopi czy tam innych technik mysle e tym bardziej nie bedzie zadnych problemow
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Re: Wycięcie woreczka żółciowego

Postprzez magna » 7 grudnia 2012, o 23:15

Dzięki Kacha za odzew :).
W międzyczasie zdążyłam zmaltretować pytaniami napotkanych chirurgów i wszyscy twierdzą, że jak problem jest - woreczek usunąć należy. I że potem czeka się 1-3 miesięcy ze staraniami (zależy, jak operowano). Także z grubsza wiem, jak to wygląda. Martwi mnie tylko to, że ciągle nie mam przekonania do usuwania... No i że w tym naszym durnym systemie na każde postępowanie medyczne czeka się wieeeeeeki... W dzisiejszych czasach można nieźle wydłużyć przerwę między dziećmi, czekając na różne zabiegi medyczne :P. Tylko że nie zawsze mnie to bawi...
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron