Teraz jest 28 marca 2024, o 16:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Badania szyjki po porodzie- pytanie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Badania szyjki po porodzie- pytanie

Postprzez kiniaa » 4 listopada 2011, o 10:22

Kochane -mam pytanie. Otórz staramy się od kilku cykli o drugą dzidzię, niestety ciągle bezskutecznie. Zaczęłam znów mierzyć tempkę i jako-tako udaje mi się wyłapać wzrost PTC. Piszę "jako-tako", bo pierwsza dzidzia ma półtora roczku i jeszcze czasami muszę wsatawać do niej w nocy co pewnie trochę zakłóca pomiary. Ale chciałam też wspomóc się badaniem szyjki. No i o ile przed poprzednią ciążą wszytsko szło gładko, tak teraz porażka zupełna- jak dla mnie szyjka jest non stop miękka, a twardsza jedynie tuż po @ :( Nie wiem, może któraś z Was wie, czy po porodzie już badanie szyjki już "nie działa"???? Zaznaczę, że poród miałam naturalny i szybki i z szyjką nic się nie stało wręcz przeciwnie, podobno jest "nienaruszona"w idealnym stanie).
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Re: Badania szyjki po porodzie- pytanie

Postprzez Amazonka » 10 stycznia 2012, o 23:09

Szyjka nadal działa, co właściwie mogłoby się z nią stać? Miałaby przestać reagować na zmiany hormonalne?
Po prostu trzeba jej się nauczyć od nowa, tak samo jak wtedy gdy byłaś początkującą. To normalne, że po porodzie nie zamyka się tak ściśle jak przed porodem.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron