Teraz jest 28 marca 2024, o 16:36 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

blada kreska kilka dni pod rzad

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez wydra » 12 lipca 2011, o 11:20

Dzien dobry, mam pytanie, a wlasciwie szukam kogos kto mnie uspokoi, ze takie rzeczy sie zdarzaja.

w 28, 29 i 30 dniu cyklu wyszly mi slabe drugie kreseczki, byly to odpowiednio 14, 15 i 16 dzien podwyzszonej temperatury.
Objawy to bolesne piersi, ciagniecie pod jajnikami, czasami bol jak na okres, wech lepszy. (testy 3 roznych firm)

Dzis tj 32 dzien cyklu, znowu zrobilam test, z porannego moczu, wyszedl calkiem ujemy, a jest 18 dzien podwyzszonej temp (37,3), objawy nadal sie utrzymuja. Test byl quick vue - tylko, ze byl jakis inny, byl wiekszy niz poprzednie, mial niebieski napis, na 4 krople moczu i wynik juz od 40 sek. Inne QV byly na 2 krople i wynik po 5 min.

Przestraszylam sie, polecialam do apteki po test QV, udalo mi sie zdobyc ten poprzedni model (2krople, 5 min) i zrobialm test z nieporannego moczu, po ok 1,5h od poprzedniego sikania. Znowu wyszla blada kreska.

No i zglupialam.
zrobilam dzis bad z krwi bhcg, wynik bedzie jutro. I wszystko bedzie jasne, ale chcialam zeby mi ktos napisal, czy takie cuda moga sie dziac. Dodam, ze ja zawsze duzo sikam, duzo pje, duzo sikam. Moj porany mocz, jest po max 4h snu, bo wstaje w nocy na siku.
czy to normlane zeby tyle dni z rzedu byla blada kreska?
wydra
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lipca 2011, o 11:07

Re: blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez mmiśka » 13 lipca 2011, o 00:11

Ja też tak miałam przez kilka dni bladą kreskę. Co prawda pierwsza była ledwo widoczna a potem już były ciuteczkę ciemniejsze ale też bardzo słabe. A beta mi przy tym wyszła 92 a na teście napisane, że czuły od 25 więc też się zdziwiłam, że takie slabe kreski. Ale w moczu podobno mniejsze stężenie. Poczekaj spokojnie na betę i najlepiej powtórz za 2 dni żeby zobaczyć czy przyrasta. Trzymam kciuki.
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06

Re: blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez arturka » 15 lipca 2011, o 10:04

Mi sie wydaje, ze kolorem kreski nie trzeba się przejmować; jak Cię coś niepokoi to lepiej wydać pieniądze na badanie krwi (zobaczyć jak przyrasta beta HCG) a nie te testy płytkowe; pomodlę się za Was :D
arturka
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 grudnia 2010, o 12:12

Monitor Płodności OvaCue oddam w dobre ręce

Postprzez Krzych001 » 16 lipca 2011, o 17:19

Drodzy,
Mamy z żoną na zbyciu monitor płodności OvaCue (starszy model - kupiony dwa lata temu) praktycznie nie używany. Nie jest nam już potrzebny i chętnie odstąpię go potrzebujacym za tzw. free. Chetnych proszę o maila.
Pozdrawiam,
Krzysztof
Krzych001
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lipca 2011, o 17:09

Re: blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez Gianna » 8 sierpnia 2011, o 10:19

Wydra!
I co się okazało?? Jak bHCG wyszło? Teraz to już miesiąc później, więc jeśli to dzidziuś (a myślę, że tak), to już duuuży jest :)

U nas było też tak. Kreseczki słabiutkie, ale beta wyszło właściwe.. ale nie powtarzałam, to prawda. Jeszcze 9 dni do pierwszej wizyty u mojej pani doktor... ale już nie mogę się doczekać!
Gianna
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 12:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez wydra » 28 października 2011, o 20:15

Moja ciaza okazala sie byc ciaza biochemiczna. Zrobilam poziom bhcg, byl ciazowy, ale juz za niski jak na 5tc, zrobilam tez progesteron, a ten byl okrutnie niski. Zaczelam brac luteine, ale bylo juz za pozno, testy wychodzily coraz slabsze, bhcg po dwoch dniach spadala. Okres przyszedl po jakichs 4 dniach. (a'propos, moj dr powiedzial, ze uwaza sie, ze progesteron jest najbardziej czulym ciazowo hormonem i reaguje jako pierwszy, dlatego byl tak niski, mogl byc normalnej wysokosci, poki ciaza zyla, i spadl gwaltownie, jak tylko obumarla, podczas gdy bhcg spada wolniusko)

Mam nadzieje, ze to tylko jednorazowa taka "przygoda" i z nastepna ciaza bedzie juz wszystko ok.

Troszke mi sie hormony poprzestawialy po tym wszystkim, biore castagnusa i powoli jakby wraca do normy. Mialam juz normlane jajeczkowanie w tym cyklu, co prawda dopiero w 20dniu cyklu, ale zawsze cos.

Seks byl na ok 36h przed jajeczkowaniem, wiec nie optymalnie. No i czekam. Zadnych zwiastunow nie mam. kompletnie.

lecz stala sie dziwna rzecz przy mierzeniu temp. Utrzymuje sie od jajeczkowania na ladnie podwyzszonym poziomie 37,1 - 37,4, ale dzis rano, taka jeszcze naprawde mocno nieprzytomna, zaspana zaczelam mierzyc. I wyszlo mi ... uwaga ... 38,7 !! od razu sie rozbudzilam, zdenerwowalam, sprawdzilam czolo, czy nie mam goraczki, bylo chlodne. Zmierzylam jeszcze raz i bylo juz 37,2, jeszcze raz i wyszlo 37,1 - czyli im bardziej sie budzilam tym bardziej temp spadala.

Czy to jest mozliwe, zeby miec az taka tempke? czy komus termometr sie kiedys pomylil?
wydra
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lipca 2011, o 11:07

Re: blada kreska kilka dni pod rzad

Postprzez magna » 29 października 2011, o 17:04

Do celów npr używam termometru rtęciowego choćby dlatego, że obserwuję, że elektroniczne mają swoje pomysły na temperatury - mylą się czasami...
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron