Teraz jest 28 marca 2024, o 14:27 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Luteina bez recepty?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Luteina bez recepty?

Postprzez Demeter » 27 czerwca 2011, o 09:15

Witam,

Od kilku miesięcy staramy się o dzieciątko. Jako że mam za niski poziom progesteronu, ginekolog kazał mi brać luteinę podjęzykową przez dziesięć dni od owulacji na wypadek utrzymania ewentualnej ciąży.

Problem w tym, że owulacja nadejdzie lada dzień, a mi skończyły się już wszystkie opakowania luteiny. Jakby tego było mało mój ginekolog jest na urlopie i wraca dopiero pod koniec mojego cyklu :( Czy to oznacza, że w tym miesiącu musimy odpuścić starania, ponieważ ciąża nie utrzyma się bez luteiny?

Czy jest jakiś sposób by kupić luteinę bez recepty?
A może któraś z Was ma jedno opakowanie do sprzedania?

Pozdrawiam i bardzo proszę o odzew!
Demeter
Przygodny gość
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2011, o 11:50

Re: Luteina bez recepty?

Postprzez mmiśka » 27 czerwca 2011, o 12:57

Luteina niestety jest na receptę. Ale może masz jakąś zaprzyjaźnioną aptekę i pani mgr da Ci opakowanie a receptę doniesiesz później. Poza tym może spróbuj u internisty. Jak przedstawisz mu sytuację to powinien Ci przepisać.
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06

Re: Luteina bez recepty?

Postprzez Demeter » 5 lipca 2011, o 10:51

Poszłam w końcu do ginekologa tyle że nie tak jak zwykle - prywatnie, ale państwowo i co prawda przepisała mi luteinę, ale ile musiałam się naczekać to już tylko ja wiem! ;) Szczerze mówiąc wolę zapłacić te 100 zł raz na miesiąc i wchodzić praktycznie z miejsca, niż tracić 1,5 godziny na przyjęcie - STRATA CZASU!
Demeter
Przygodny gość
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2011, o 11:50


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron