Teraz jest 28 marca 2024, o 23:31 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wysokie temp. + plamienie zamiast okresu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Wysokie temp. + plamienie zamiast okresu

Postprzez Calliope » 13 lutego 2011, o 15:51

Dziewczyny, czy miała któraś z Was brak spadku temperatury w III fazie przed okresem, a mimo to dostała okresu?

Ja od owulacji mam podwyższoną temp. (36,9 i 37,0 - brałam luteinę i bromergon) i temp. ta utrzymuje się na wyższym poziomie mimo, że pojawiło się brązowe plamienie...
Możliwe, że to od luteiny? Czy to po prostu początek okresu? Tyle, że spadek powinien być...
A może coś nie tak?
Miała tak któraś z Was?

Pozdrawiam!:)
Calliope
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 października 2010, o 22:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wysokie temp. + plamienie zamiast okresu

Postprzez magna » 13 lutego 2011, o 19:17

Miałam wielokrotnie brak spadku temperatury, a zaczęło się plamienie. Plamiłam ze dwa dni, po czym następował raptowny spadek temperatury i rozpoczynał się typowy okres. Tylko przy tym plamieniu był już też typowo "okresowy" ból. Ponoć temperatura może spaść dopiero w trakcie okresu.
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Wysokie temp. + plamienie zamiast okresu

Postprzez Fruzia » 14 lutego 2011, o 09:58

Calliope napisał(a):Czy to po prostu początek okresu? Tyle, że spadek powinien być...


Temp. nie ma takiego obowiązku:) Zdarza się. Mi czasem skacze do góry w 1. dc.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez Calliope » 14 lutego 2011, o 14:02

Hmm, czyli z tego co piszecie - zdarza się.

Tylko u mnie okazało się, że plamienie było jednodniowe - dziś znowu nic, ani okresu ani plamienia ani nawet bólu, który przed okresem zawsze porządnie mi douczał...

Okresu dostaje zazwyczaj 31 albo 32, dziś 33 i nie zanosi się na @
Calliope
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 października 2010, o 22:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kamyczek » 15 lutego 2011, o 12:56

Może być różnie :) Ja np. wiem że u mnie zawsze spada temperatura w ostatnim dniu fazy lutealnej (chociaż to może się zmienić w przyszłości). I gdy 14 dnia miałam wysoką temperaturę to zrobiłam test i był pozytywny. A następnego dnia miałam brązową kropkę na bieliźnie, czyli takie jakby plamienie.

Ty sama najlepiej możesz przeczuwać czy to normalne, czy sytuacja jest nietypowa ;) Może zrób test ciążowy?
kamyczek
Bywalec
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 listopada 2006, o 01:25

Postprzez Calliope » 15 lutego 2011, o 13:52

Testy robiłam i wychodzą negatywnie, więc ciążę niestety wykluczam - szkoda, ale na okres też można patrzeć pozytywnie, bo przecież jest początkiem moszczenia się nowego "gniazdka" dla dzieciątka, które może począć się w przyszłym cyklu :)

W moim przypadku podwyższ. temp. i plamienia to chyba i okres i działanie luteiny bo ostatnio lekarz zwiększył mi dawkę.
Calliope
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 października 2010, o 22:02
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron