Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 04:11 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prośba o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Prośba o pomoc

Postprzez justynka.i.juz » 12 stycznia 2011, o 11:09

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę. Potrzebuję pomocy w interpretacji. Od 8 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, przez długi czas miałam cykle bez owulacji, podwyższony progesteron i biorę bromergon. Moje cykle trwają ok 30 dni i wykazują 2 fazy, przy czym zazwyczaj ta druga faza zaczynała się ok 20 dnia, a w tym cyklu wyższa temp pojawiła się już ok 15 dnia. Wczoraj był 24 DC i zrobiłam po południu test ciążowy, i w polu T wyszła mi bardzo bladziutka kreseczka. Całą noc nie spałam, nie wiem czy mogę się już cieszyć ?? Czy to możliwe, że test mnie oszukał, albo może ja mam jakieś zwidy ??? Wcześniej jak robiłam testy to zawsze pojawiała się tylko jedna jedyna kreska w polu C. Już sama nie wiem co mam myśleć. Pomóżcie proszę
justynka.i.juz
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, o 10:59

Postprzez Fruzia » 12 stycznia 2011, o 14:36

Wydaje się, że szybko ta kreska. Powtórz test, najlepiej rano, albo zrób badanie krwi na betę hcg. Jest dokładniejsze i pewniejsze.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez mmiśka » 13 stycznia 2011, o 00:09

justynka.i.juz Myślę, że to może być ciąża. Ja jak zrobiłam test ok 9-10dni po owulacji to kreska też była blada ledwo widoczna ale z za 2-3dni będzie ciemniejsza. Może tak jak radzi Fruzia zrób betę i przy okazji progesteron czy jest wystarczający i nie trzeba się wspomagać. Trzymam kciuki :!:
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron