Teraz jest 28 marca 2024, o 21:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

PUSTY PĘcherzyk póodowy

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

PUSTY PĘcherzyk póodowy

Postprzez angel » 11 grudnia 2010, o 23:03

Witam, mam bardzo ważne pytanie.
Na szczęście nie dotyczy ono mojej osoby, ale będę wdzięczna za informacje.
Moja znajoma , okazało sie ma najprawdopodobniej pusty pęcherzyk płodowy. Usg miała w 6-7 tc. Ale ma jeszcze poczekać do 9tc na kolejne usg i już powinno byc coś widać.
Ale wyczytała, ze to i tak może byc za wcześnie. Że najlepiej robić pierwsze usg w 10-12 tc. A poza tym to jest tydzien według miesiączki, a możliwe,że owulacje miałam później, bo miewała cykle 40 dniowe ostatnio. Npr ona nie stosuje, więc trudno to sprawdzić, ale nie o to chodzi.
Strasznie sie nią martwie i jej maleństwem.
poza tym nie miała żadnych plamień i krwawień. A hormon(chyba jakiś hcg czy coś takiego) wzrósł jej nieznacznie, ale ponoc ważne ,że wzrósł.
Poza tym może ginekolog nie ma zbyt dobrego usg. Na przykład u znajomej nie zauważyła torbieli tyle, ile zobaczył inny ginekolog.
Co o tym myślicie?
ps. Błagam o modlitwe o to, by to cudo się narodziło.
angel
Przygodny gość
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 stycznia 2008, o 10:58

Postprzez klara bemol » 12 grudnia 2010, o 16:51

Ja miałam robione usg w 7 tygodniu i wyszło, że pęcherzyk nie ma echa płodu. Młody ma dziś prawie 5 lat. A lekarz mi powiedział, że mu przykro. Warto poczekać, choć nerwy są, wiem o tym.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

witaj

Postprzez kumari » 28 stycznia 2011, o 22:05

U mnie na usg w 5 tc. pęcherzyk mial 7mm ale zarodka nie było widać. W 9 tc. zaczęłam mieć plamienia. USG wykazało brak echa płodu. Za parę dni nastapiło poronienie, czego oczywiście nikomu nie życzę.
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron