Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 02:47 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Test owulacyjny który najlepszy?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Test owulacyjny który najlepszy?

Postprzez Mona751 » 2 września 2010, o 13:29

Witam,

Śledzę od jakiegoś czasu forum, staram się od kilku miesięcy bezskutecznie o drugie dziecko i oprócz obserwacji śluzu i temperatury, wspomagam się czasami testami owulacyjnymi. Używałam testów "LH " i polecanego "Acon". Niestety nie jestem nimi usatysfakcjonowana. Często wychodzą "pozytywne" przez kilka dni, a wg mnie tylko w jednym dniu powinny wyjść pozytywnie...może się mylę? Często ta druga kreska , która ma być taka sama lub ciemniejsza niż pierwsza wychodzi leciutko jaśniejsza, a nie "znacznie jaśniejsza" jak piszą i co wtedy? Czy możecie polecić dziewczyny jakieś sprawdzone i godne polecenia testy owulacyjne? Będę wdzięczna za odp. na forum lub na maila bardzo Wam dziękuję
Mona751
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 marca 2010, o 10:48

Test owulacyjny który najlepszy?

Postprzez Mona751 » 3 września 2010, o 14:58

Naprawdę nikt nie może polecić jakiego sprawdzonego testu owulacyjnego?Proszę o radę.
Mona751
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 marca 2010, o 10:48

Postprzez kiniaa » 5 września 2010, o 20:07

hej, ja przy staranich poszłam do apteki i kupiłam pierwszy lepszy - nie pamiętam firmy- ale na opakowaniu była pani z dzidziusiem, kupowałam też tańsze na allegro. Ale w ciążę nie zaszłam jak stosowałam testy - choć zawsze wychodziły pozytywne. Potem gin powiedziała, żebym sobie je darowała bo szkoda pieniędzy i że ważniejsza jest samoobserwacja, no i odłozyłam testy i chyba w kolejnym cyklu zaszłam w ciążę. A co do stosowania testów, to też już nie wiedziałam co i jak- czy starać się jak tylko się pokazują 2 krechy, czy czekać aż ta druga będzie ciemniejsza, a że 2 krechy miałam kilka dni to z kolei nie wiedziałam czy współżyć codziennie czy też nie- chyba za dużo nad tym myślałam i dlatego nie wychodziło. ginka poleciła obserwować śluz i jak jest najlepszy to wtedy próbować.

powodzenia!
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Test owulacyjny który najlepszy?

Postprzez Mona751 » 6 września 2010, o 08:44

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie!
Mona751
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 marca 2010, o 10:48


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron