Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 20:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pozytywne testy owulacyjne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

pozytywne testy owulacyjne

Postprzez Szafirek » 12 lipca 2010, o 22:26

hej!
mam stwierdzone pco i biore metformax,ktory do tej pory dzialal skutecznie.Dzieki niemu zaszlam w ciaze,ale niestety poronilam.Przed zajsciem w ciaze stosowalam testy owulacyjne.Dawaly one pozytywny wynik tylko 1 dnia (dzien przed owulacja).Teraz po poronieniu to sie zmienilo.Przez 4 do nawet 6 dni pod rzad testy owulacyjne daja pozytywny wynik.Czy to normalne??czy poziom lh mogl sie u mnie zmienic??Poszlam w tym celu na monitoring,ale wciaz nie mam jasnej odpowiedzi czy wszystko jest ok.

13dc-pierwszy test pozytywny,usg wieczorem,pecherzyk 22mm
14dc-usg rano,pecherzyk 23 mm,wieczorem 2 test pozytywny
15dc-3 test pozytywny,niestety bez usg-sobota
16dc-4 test pozytywny,skok temperatury,bez usg-niedziela
17dc-test negatywny,kreska testowa minimalnie jasniejsza od kontrolnej,usg-pecherzyk pekl

do tej pory wydawalo mi sie,ze skos lh nastepuje szybko,a spada troche wolniej.to czemu u mnie utrzymuje sie tak dlugo?obstawiam,ze owu byla w sobote lub w nocy z sobote na niedziele. A skoro tak,to ten pecherzyk juz byl naprawde spory.obawiam sie,ze moje pecherzyki dobrze rosna,ale cos pekac nie chca i organizm przez kilka dni "walczy",zeby w koncu on pekl.Co wy o tym sadzicie?pomozcie!
Szafirek
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 lutego 2010, o 21:27

Postprzez kiniaa » 14 lipca 2010, o 09:53

u mnie testy owulacyjne wskazywały 2 krechy ok. 3 -4 dni i kilka miesięcy z nich korzystałam, jednak w ciążę zaszłamjak z nich nie korzystałam - chyba za bardzo się nimi sugerowałam. Więc za bardzo nie ma co testom ufać :)
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron