Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:59 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

szansa na bliźniaki

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

szansa na bliźniaki

Postprzez Seledyn » 25 maja 2010, o 16:25

Czy orientujecie się może jakie mamy z partnerem szanse na bliźniaki, jeśli z mojej strony bliźniaki miała prababcia a z jego babcia? Czy lekarz potrafiłby jakoś oszacować prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej w naszym przypadku?
Seledyn
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2010, o 16:01

Postprzez doremi » 26 maja 2010, o 11:56

Wiesz co ja dokładnie nie wiem, jak to jest z tymi szansami na bliźniaki. Ale skoro w rodzinie były przypadki mnogich ciąż to szanse na pewno masz. Tylko musisz chyba porozmawiać o tym z lekarzem. On powinien ci wszystko dokładnie wytłumaczyć.
Albo nie pozostaje nic innego jak tylko próbować, bo to też jest przyjemne;)
W każdym razie powodzenia i trzymam kciuki;)
doremi
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 10:37

Postprzez Kacha » 26 maja 2010, o 15:32

szansa na blizniak wystepuje tylko wtedy kiedy w rodzinie KOBIETY byly ciaze blizniacze, rodzina meza nietstety nie ma tu zupelnie znaczenia-uczylam sie na studiach medycznych o tym, konkretow niestety nie pamietam
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez mosquito » 31 maja 2010, o 23:55

Nie słyszałam nigdy o tym, że prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży bliźniaczej istnieje tylko wtedy jeśli w rodzinie tylko i wyłącznie kobiety były takie przypadki. Ale sądzę, że lekarz na pewno odpowie Ci na takie pytanie dokładnie więc zapytaj.
mosquito
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 maja 2010, o 11:42


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron