Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 18:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plemniki a gorączka

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

plemniki a gorączka

Postprzez tomcia » 8 marca 2010, o 00:12

Cześć, jestem tu nowa, dopiero od dwóch cykli stosuję obserwację i mierzenie temperatury, mam jeszcze wiele pytań i wątpliwości co do interpretacji. Ale tym razem chodzi mi o wpływ wysokiej temperatury podczas choroby męża na jego plemniki. Skoro przegrzewanie jąder szkodzi, to jak to jest w tym wypadku? Czy w temp. ponad 39 stopni wyginą, czy będą gorszej jakości? Czy na jakiś czas wstrzymać się ze staraniami o ciążę?
tomcia
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 marca 2010, o 23:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Bez przesady.

Postprzez Greg » 26 sierpnia 2010, o 11:48

Z tą temperaturą to nie ma co przesadzać. W czasach mojego dzieciństwa, każdą chorobę leczono przez leżenie, pocenie, wygrzewanie przez min. 3 dni. Po co, ano po to żeby organizm miał czas na wytworzenie przeciwciał. A one wytwarzają się w temperaturze powyżej 38 st. Dlatego zbijanie temperatury jest szkodliwe. Oczywiście, w okolicach 40 st. należy reagować.
Reklama dżwignią handlu, dlatego reklamuje się zbijanie temperatury, bo jest to biznes na lekach. Nic nie zwalnia nas z myślenia.
Greg
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 sierpnia 2010, o 16:52
Lokalizacja: Wieliczka


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron