Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 17:49 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ciąza...?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Ciąza...?

Postprzez anusia86 » 14 lutego 2010, o 09:10

Witam po dość długiej nieobecności. Mam poważny problem.

W tym cyklu zaczęliśmy się starać o dzidziusia. Wiem, że mało osób ma to szczęście, że "udaje" im się za pierwszym razem.
U Nas było już 18 wyższych temperatur co nam sprawiło ogromną radość... Ale ta radość zamieniła się dziś w niepokój, bo jest spadek o 0,1 stopień od linii podstawowej.Miesiączki jeszcze nie mam.

Do lekarza wybieram się dopiero w przyszłym tygodniu. Martwię się o to, że jeśli maleństwo się już rozwija we mnie, to coś nie dobrego dzieje a ja nie umiem mu pomóc.
Może to coś z tą prolaktyną?
Proszę o jakąś radę....
anusia86
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 17:20

Postprzez artura » 14 lutego 2010, o 11:56

Na tak wczesnym etapie to tylko badanie krwi, ewentualnie test ciążowy potwierdzi obecność dzieciątka, tak więc najlepiej jutro pójść rano na badanie laboratoryjne krwi - sprawdzić poziom beta HCG i nie wiem może ktoś bardziej obeznany w temacie jeszcze się wypowie, bo można zdaje się zbadać też w kolejne dni i sprawdzić czy prawidłowo przyrasta jej poziom. Staraj się tyeż więcej odpoczywać niż normalnie, wysypiać się. Pomodlę się za Was!
artura
 

Postprzez wiedźma » 14 lutego 2010, o 13:16

po pozytywnym teście możesz wziąć luteinę/duphaston (to jest progesteron) na podtrzymanie ciąży jeśli masz w domu.
wiedźma
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 września 2007, o 13:25
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez anusia86 » 15 lutego 2010, o 18:21

Dziękuję za modlitwę i pomoc.

Wczoraj wieczorem pojawiła się miesiączka, tak więc chyba przez to ten spadek tempki.

Ale nie poddajemy się z mężusiem, jesteśmy pełni nadziei i postaramy się "ostro" w tym cyklu popracować 8) .
anusia86
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 17:20


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron