Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 22:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Dostinex czy ktoś brał?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Dostinex czy ktoś brał?

Postprzez aniap » 7 lutego 2010, o 09:49

Słyszałyście o leku Dostinex na obniżenie prolaktyny, wiem że jest bardzo drogi ale chodzi mi czy działa dość szybko i czy wtedy jak się go bierze można się starać czy nie, bo wyczytałam różne opinie, może coś wiecie na ten temat. Trochę mnie te wyniki załamały ale jakoś to trzeba przeżyć, pozdrawiam
aniap
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 31 sierpnia 2009, o 13:59

Postprzez Kręciołek » 7 lutego 2010, o 21:36

Ja brałam, jest bardzo dobry i bardzo skuteczny, a co najważniejsze - efekty utrzymują się bardzo długo nawet po jego odstawieniu.
Owszem jest drogi ale jego cenę rekompensuje jego działanie i wygoda w braniu - tylko raz na tydzień i ZERO skutków ubocznych. Oczywiście mozna a nawet trzeba się starać podczas jego brania. Polecam.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez aniap » 8 lutego 2010, o 11:28

Bardzo Ci dziękuję za te informacje,bo przeczytałam że ten biorąc ten lek należy odłożyć starania, dlatego już sama nie wiedziałam co myśleć. Mam nadzieje że lekarz zechce mi go przypisać bez problemu, bo cena jest w tym wypadku dla mnie mało ważna, nie chciałabym zażywać leków po których będę nie do życia, przedemną obrona pracy dyplomowej dlatego muszę się w miarę czuć i funkcjonować. Więc teraz tylko jakoś pogadać z lekarzem by mi dał receptę, już mam stresa. Dzięki raz jeszcze za informację, pozdrawiam
aniap
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 31 sierpnia 2009, o 13:59


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron