Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:26 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy to ciaza?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

czy to ciaza?

Postprzez agnisia410 » 25 września 2003, o 14:10

Prosze pomozcie!
Nie wiem co sie dzieje. Moje cykle byly zawsze normalne 28, 29dni. Dzisiaj jest juz 34 dzien cyklu a ja nie dostalam okresu, oprocz malego 1 dniowego plamienia w 28d.c. – jasno czerwona krew. Od 2 tygodni mierze temperature i obserwuje sluz, bo dotychczasowe starania ( 4m-ce bez zabezpieczenia) nic nie przyniosly. Zdecydowalismy sie na baby. :D Malo tego od 27d.c. temperatuta utrzymuje sie na wysokosci 37; 37,1 st.C. Wiec dzisiaj raniutko zrobilam test, ale byl NEGATYWNY. :cry: Nic z tego nie rozumiem, czy tzn, ze jestem chora ( jajniki, nadrzerka itp). Sluz chyba ok, normalny bialy i nie rozciagliwy. Jak na razie mysle pozytywnie, ale nie wiem czy wytrzymam do wizyty u gina, to dopiero w przyszlym tygodniu! Aha zauwazylam u siebie jeszcze takie objawy: mdlosci ( ale nie wymioty), ochota raz na slodkie raz na slone, oraz czasami dziwne uczucie glodnego zoladka – jest mi wtedy nie dobrze – ale przechodzi jak cos zjem. Piersi bez zmian.
Dziewczyny, czy tez mialyscie takie problemy? Bede wdzieczna za Wasze uwagi.
Moze musze wziasc jakies lekarstwo na podtrzymanie? mozna je kupic w aptece czy jest tylko na recepte?
agnisia410
 

Postprzez Moni » 25 września 2003, o 14:38

Powiem tyle - testy nie zawsze mówią prawdę!!
A żadnych lekarstw, o których piszesz, nie możesz wziąć sama na własną rękę. O tym decyduje tylko lekarz. No i życzę żeby Twoje przypuszczenia co do dzidzisia się sprawdziły :D Pozdrawiam.
Ps. Ile dni masz już wyższą temperaturę?
Moni
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 lipca 2003, o 23:24
Lokalizacja: Radom

Postprzez agnisia410 » 30 września 2003, o 10:46

Sorki, ze tak dlugo nie odpowiadalam, ale nie moglam wczesniej. :(

To juz 12 dnien podwyzszonej tempki czyli 37st.C. Dzis jest 39dc, ja nadal nie dostalam okresu. :wink: Jeszcze nie zrobilam 2-go testu ciazowego, chcialam poczekac do soboty, bo wtedy bedzie 2 tyg. od terminu m-czki. Ale co ciekawe mdlosci mi przeszly, gdzies od 3 dni. Moze to byla tylko sugestia??!??!! No ale z jakiegos powodu @ sie spoznia. hmmm.... Ciekawe co mi powie lekarz.
agnisia410
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 września 2003, o 13:18
Lokalizacja: Kiel, Niemcy

Postprzez Moni » 30 września 2003, o 11:02

Czy dobrze zrozumiałam że jest już dwa tygodnie po terminie miesiączki?
Czyli około 4 po jajeczkowaniu?
No to chyba jesteś w ciąży!!!!
Czy mierzyłaś temperaturę od dni po miesiączce? Czy później jak podejrzewałaś że możesz być w ciąży?
Temperatura musi się utrzymać przez co najmniej 21 dni od skoku żeby przypuszczać ciążę. Powodzenia! :D
Moni
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 lipca 2003, o 23:24
Lokalizacja: Radom

Postprzez agnisia410 » 30 września 2003, o 11:28

W sobote bedzie 2 tyg. po terminie m-ki. Temperature mierze dopiero od 21 dc. i to wcale jeszcze wtedy nic nie podejrzewalam, poprostu stwierdzilam, ze musze w koncu cos wiecej wiedziec o sobie, a nie "strzelac na oslep" w staraniach.
A te 21 dni o ktorych mowisz to od ktorego "skoku" owulacyjnego czy od poziomu 37st.C. ?

Ale mnie korci zeby juz zrobic test, :roll: ale moze byc jeszcze za wczesnie. Pierwszy wyszedl negatywny :cry: , chociaz robilam go 34dc.
agnisia410
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 września 2003, o 13:18
Lokalizacja: Kiel, Niemcy

Postprzez agnisia410 » 30 września 2003, o 11:33

aha moge Ci pokazac moj wykresik - wyglada ciekawie.
Ale ze wzg. na to ze program nie mial wczesniejszych temperatur to ouwlacje wymierzyl na ok.26 dc., co mysle jest troche za pozno jak na moje 28/29dniowe cylke....

zapraszam Cie tu:

http://circles2.fertilityfriend.com/home/agnisia
agnisia410
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 września 2003, o 13:18
Lokalizacja: Kiel, Niemcy

Postprzez baby » 1 października 2003, o 19:28

Hmmm... Agnisiu, życzę Ci, żebyś była w ciąży. Ja myślałam, że jestem, bo mi się przedłużył termin, ale niestety przyszło rozczarowanie... Trzymam za Ciebie kciuki!!

A wykres śliczny! Zachowaj na pamiątkę :-)
baby
Przygodny gość
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sierpnia 2003, o 00:13
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez Moni » 1 października 2003, o 20:00

Moim zdaniem to musisz jeszcze troche poczekać z entuzjazmem. Wygląda na to że jajeczkowanie było później i twój cykl sie wydłużył. No i narazie nic nie wskazuje na to że jesteś w ciąży :(
Chyba że mylnie czytam wykres. Ale nie wygląda na to żeby skok był wcześniej niż to wyznaczył program. Trzymaj się :!: Pozdrawiam gorąco.
Moni
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 lipca 2003, o 23:24
Lokalizacja: Radom

Postprzez agnisia410 » 2 października 2003, o 10:50

witam z samego ranka! :)
no wlasnie tez cos tak czuje, ze poprostu owulacja sie "troszke" przesunela - na to wyglada ( kurcze ale akurat wtedy jak zaczelam sobie mierzyc temperature wrrrr...
Dzisiaj temeraturka byla juz tylko 36,7°C. Ale jeszcze nie dostalam @. Ojej! tak bym chciala, zeby to sie w koncu wyjasnilo! albo
wte albo wefte, bo jezeli to nie ciaza, to juz zaczymam sie martwic czy to cos powaznego typu polip lub tym podobne... :cry:

agnisia
http://circles2.fertilityfriend.com/home/agnisia
agnisia410
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 września 2003, o 13:18
Lokalizacja: Kiel, Niemcy

Postprzez Moni » 2 października 2003, o 12:31

Nie martw się! Na pewno wszystko jest ok. Może miałaś ostatnio jakieś stresy albo wyjeżdżałaś gdzieś? Wtedy cykl może się wydłużyć. A jeżeli temp spadła :( no to ona spada przed miesiączką :(
Moni
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 lipca 2003, o 23:24
Lokalizacja: Radom

Postprzez agnisia410 » 8 października 2003, o 15:07

Rzeczywiscie dostalam @. Ale nawet sie ciesze, bo zaczyna sie nowy cykl, a nowy cykl to nowa szansa....

pozdr. Agnisia
agnisia410
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 września 2003, o 13:18
Lokalizacja: Kiel, Niemcy


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron