Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:32 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dr wasilewski z bialegostoku

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

dr wasilewski z bialegostoku

Postprzez muza » 21 października 2009, o 13:48

Witam.Czy ktos moglby mi udzielic informacji w jakich dniach i godzinach przyjmuje dr Wasilewski,z jakim wyprzedzeniem trzeba sie umawiac na wizyte(czy trudno sie do niego dostac),ile kosztuje wizyta i jakie badania powinnam ze soba wziac.Z gory dziekuje za odpowiedz.Muza
muza
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwietnia 2009, o 21:42
Lokalizacja: lodz

Postprzez Kręciołek » 4 listopada 2009, o 13:24

9-19 codziennie + co druga sobota
Jeśli chodzi o oczekiwanie to normalna wizyta - czekanie ok. 2 tygodni, jeśli wizyta naprotechnologiczna to zostaniesz zapisana w każdej dogodnej Ci chwili (nawet przy pierwszej wizycie).
Najlepiej wejdź na stronę www.napromedica.pl, znajdź telefon i zadzwoń, panie w rejestracji powiedzą Ci wszystko co zabrać i ustalą szczegóły. Powodzenia!
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez artura » 24 listopada 2009, o 00:13

chciałam tylko powiedzieć, że Pan dr był u nas w Poznaniu z wykładem-świadectwem, niesamowite jest jego nawrócenie i wiara Panu Bogu;
przy okazji mam prośbę o modlitwę za niego, bo potrzebuje rąk do pracy; módlmy się o dobrych, świętych lekarzy i nawrócenie przeciwników życia
artura
 


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron