Teraz jest 9 maja 2024, o 07:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

coś odkryłam????

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

coś odkryłam????

Postprzez beatka_a » 7 września 2004, o 11:33

Witam wszystkich! :) Dawno mnie nie było ale już jestem i od razu mam pytanie. Mam bardzo nieregularne cykle i dość długie(40-50 dni). Wczoraj skończyła mi się miesiączka, ale dziś zauważyłam u mnie śluz płodny- przejrzysty, rozciągliwy! Mierzyłam temperaturę na dole i wczoraj miałam 36,7 a dziś 36,3!!!! Myślę sobie- czy to dni płodne? Więc jeszcze dodatkowo zbadałam dzisiaj szyjkę- chociaż nie mam jeszcze takiego doświadczenia, to wyczułam, że jest, miękka jest wysoko w porównaniu z przed miesiączki. Dziewczyny i ludzie dobrej woli , powiedzcie czy to możliwe, że tuż po krwawieniu są dni płodne???? Ja już nic z tego ni kumam :? POZDROWIONKA :D
beatka_a
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lipca 2004, o 19:46

Postprzez Kręciołek » 7 września 2004, o 15:57

Tak, jest to możliwe, może po prostu ten cykl będzie krótki.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 8 września 2004, o 02:22

Tak może być, ale jest jeszcze pytanie, czy to na pewno był amiesiączka a nie krwawienie śródcykliczne? Czy krwawienie było poprzedzone spadkiem temperatury?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kasiama » 22 października 2004, o 16:08

Spadek temperatury występuje czasem nie na końcu cyklu, ale a trakcie miesiączki, więc ważniejsze jest, czy krwawienie poprzedziły przynajmniej trzy temperatury wyższe. Jeśli tak, to ten cykl będzie baardzo krótki, a jeśli nie było przynajmniej trzydniowej zwyżki temp., to było to krwawienie śródcykliczne-czas płodny!! Pozdrawiam
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

cron