Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

testy owulacyjne.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

testy owulacyjne.

Postprzez kinia1986 » 29 czerwca 2009, o 20:06

Witam. Opiszę krótko moją sytuację - moje plany. Od pięciu miesięcy staramy się z chłopakiem o dziecko. Mam 23 lata. Ponieważ kolejny winik testu ciążowego wyszedł negatywny, postanowiliśmy kupić testy owulacyjne. Ogólnie cykle mam różne ale sporych skosów nie ma: 34 dni, 31 dni, 31 dni, 31 dni i ostatni 29 dni.. Pierwszy test owulacyjny wykonałam w 13 dniu cyklu i wynik wyszedł (moim zdaniem) pozytywny. Na drugi dzieć 14 dnia cyklu powtórzyłam test i wynik testu wyglądał tak samo. Obie kreski były niemal identyczne. 16 dnia cuklu zrobiłam test porównawczy i pierwsza kreska była znacznie słabsza wiec wynik NEGATYWNY. Wczoraj (19 dnia cyklu) zauważyłam na papierze przezroczysty śluz niczym białko jajka, był bardzo rozciągliwy i było go sporo ale nie był rzadki, wyglądał raczej jak kawałek żelki która na oko możliwie rozciągnęła by sie do 15 - 20 cm nie przerywając się. Dało mi to troszkę do myślenia więc dzisiaj - 20 dnia cyklu zrobiłam test owulacyjny, który moim zdaniem znowu wyszedł pozytywny. Więc zastanawiam się jak to jest... Jak działają te testy? Jeśli wynik wyszedł pozytywny - czy owulacja jest jeszcze tego samego dnia czy test może pokazuje że w ciągu najbliższych dni do niej dojdzie... ? Dlaczego test pokazał dwukrotnie wynik pozytywny nastepnie negatywny i kolejno pozywtywny.
kinia1986
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 czerwca 2009, o 19:58

Postprzez Amazonka » 30 czerwca 2009, o 08:51

Jakiej metody rozpoznawania płodności się uczysz?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron