Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 07:32 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

zagnieżdżenie komórki jajowej

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

zagnieżdżenie komórki jajowej

Postprzez kefirek1112 » 15 maja 2009, o 16:36

Mam pytanie, ponieważ dla ratowania życia dziecka pierwsza ciąża skończyła się cesarką po 42 tygodniach, kolejna (po ok. 9 miesiącach) niestety z powodu blizny zakończy się teraz w maju także cięciem (bardzo cienka blizna).
Niestety przy drugiej ciąży nie mam pojęcia kiedy wystąpiło jajeczkowanie gdyż cykl był bardzo nieregularny nawet co 1,5 miesiąca (na jednym jajniku torbiel 5 cm). Dodam, że chcieliśmy zajść w ciążę.

Mam pytanie: ostatnia miesiączka 21.08.2008 po czym 17.09.2008 (po 27 dniach) łyżka krwi (myślałam że to okres:)). Czy ta łyżka krwi to moment zagnieżdżenia komórki? (czyli 8-10 dzień po jajeczkowaniu?)

Bardzo proszę o odp., bo wymiary dziecka jeszcze małe a chcą cesarkę zrobić w przyszłym tygodniu.
kefirek1112
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 16:16

Postprzez artura » 20 maja 2009, o 08:06

chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie....a czego sie obawiasz? przecież normalnie poród jak się zacznie nawet 2 tyodnie przed dokładnie wyznaczonym terminem, to jest to już norma i dziecko jest uznawane za donoszone....to, że małe nie musi oznaczać, że niedojrzało do zycia "na zewnątrz"
artura
 


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron