Teraz jest 9 maja 2024, o 06:27 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

recepta na stres

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

recepta na stres

Postprzez anecia » 27 sierpnia 2004, o 20:40

Dziewczyny ostatnio przezywam dziwne nastroje od totalnego smutku (ktory na szczescie szybko mi przechodzi) poprzez wkurzenie nie wiadomo na co( po prostu bezradnosc) do radosci i nadziei na poczecie dzidzi. Obserwuje u siebie rozwijanie totalnego olbrzymich rozmiarow wielkiego instynktu macierzynskiego. Duzo piszecie na forum na temat stresu zwiazanego z oczekiwaniem na poczecie. Podzielcie sie prosze swoimi sposobami radzenia sobie z przykrymi uczuciami, napiszcie co w chwilach zalamania jest dla Was pocieszeniem?
Dzieki i pozdrawiam wszystkich :)
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03

Postprzez anecia » 31 sierpnia 2004, o 14:30

Nikt mi nie odpowie :( :( :(
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03

Postprzez steffi » 31 sierpnia 2004, o 18:50

ja mówię sobie, ze nie ma sie co martwic, czy złoscic jezeli nie mam wpływu, a jezeli mam wpływ, to nie mam sie złoscic czy martwic tylko wpływac :) ale nie zawsze skutkuje. zawodzi zwłaszcza przy złoszczeniu, bo ja w ogóle straszna złosnica jestem :wink:
ale dla ciebie jest teraz najwazniejsze pozytywne myslenie. a te nastroje to pewnie hormony szalejom, ani sie obejzsz a bedziesz miec swoją fasolkę. usmiechu!
steffi
Przygodny gość
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 sierpnia 2003, o 14:01

Postprzez NB » 1 września 2004, o 00:17

Może przydałaby się jakaś śmieszna książka do poduchy ? No i dużo spacerów na łonie natury :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anecia » 2 września 2004, o 07:12

Steffi, twoja recepta jest bajecznie prosta, sprobuje zastosowac aczkolwiek tez jestem nerwuskiem i szybko sie zniechecam
Nikolko, dziekuje za rady przypomnialam sobie ze "Lesio" byl zawsze w trudnych chwilach lekarstwem.
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz, juz same Wasze posty sa dla mnie terapia :)
W sobote ponownie wyjezdzamy z mezem nad Lednice, tym razem zzbieramy rodzicow bo to bedzie Lednica seniora po raz pierwszy organizowana. dla starszych. Po drodze odwiedzimy katedre w Gnieznie a w drodze powrotnej wstapimy do Lichenia. :D Obiecuje ze w modlitwie nie zapomne o Was i o wszystkich starajacych sie o dzidziunie :)
Pozdrawiam
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron