Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:45 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Miesiączka tak szybko??Czy implantacja???

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Miesiączka tak szybko??Czy implantacja???

Postprzez samuelka » 29 stycznia 2009, o 08:35

Witam!
Jestem prawie 18 miesiecy po porodzie, niedawno po 17 miesiacach dostalam w koncu pierwszy po porodzie okres :) , ktory trwal niecale 3 dni.Potem zaczelam mierzyc temperature...Poczatkowo utrzymywala sie na nizszym poziomie, 14 dnia pojawil sie plodny rozciagliwy sluz, trwajacy ok 6-7 dni, 20 dc byl skok temperatury i wyzsza temperatura przez 4 dni, 5-go dnia spadla o 3 kreski i pojawilo sie brunatne plamienie wieczorem ale bardzo skape, dzis temperatura podniosla sie ale o 0,5 stopnia i krwawienie jest juz bardziej jak na miesiaczke...Nie wiem czy tak wczesnie mogla przyjsc miesiaczka??czy to implantacja??Dodam ze wciaz karmie piersia, to pewnie ma znaczenie....Nie wiem co sie dzieje i jak to traktowac????A ....i jestesmy otwarci na nowe zycie, wiec moze to to???
samuelka
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 stycznia 2009, o 08:14

Postprzez samuelka » 29 stycznia 2009, o 17:33

Czy to moze być miesiaczka?Tak szybko juz 5 dnia od skoku temp???Nigdy przed porodem tak nie mialam :roll: ...Jak miec pewnosc ze to ona a nie zagniezdzenie???Chyba ze jutro temperatura bardziej wzrosnie???Prosze o odpowiedz :)
samuelka
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 stycznia 2009, o 08:14

Postprzez zielona » 30 stycznia 2009, o 22:56

Trudno powiedzieć, co to jest na pewno, ale tak krótkie fazy lutealne w okresie powrotu płodności są zupełnie normalne i bardzo częste.
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55

Postprzez samuelka » 30 stycznia 2009, o 23:27

Dzieki za odzew :))Ale to chyba była miesiaczka, bo temperatura spadla :( .No nic... pora zaczac nowy cykl z nowa nadzieja!!!Mam nadzieje , że powrot normalnych cykli nie bedzie trwal dlugo :)
samuelka
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 stycznia 2009, o 08:14


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron