Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 11:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ginekolog w Warszawie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

ginekolog w Warszawie

Postprzez kiniaa » 5 stycznia 2009, o 19:58

witam, czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa w w-wie??? Nie chodzi mi o kogoś, kto dobrze ciążę przeprowadzi, a raczej, który specjalizuje się w kłopotach z poczęciem. Wiem, że tutaj na stronie npr.pl jest podanych kilku, którzy biorą pod uwagę naturalne metody i etykę chrześcijańską, jednak nie wiem do kogo się zgłosić. może któraś z was drogie panie może mi kogoś polecić?
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Postprzez Isienka » 8 stycznia 2009, o 17:30

Chyba dr Ślizień-Kuczapska. Byłam u niej (ale nie w tej sprawie) i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, a widziałam w necie info, że zajmuje się kwestiami płodności itp.
Isienka
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 lutego 2008, o 12:43
Lokalizacja: arszawa

Postprzez kiniaa » 8 stycznia 2009, o 21:41

no ja próbowałam się do niej zapisać jakoś w październiku i niestety okazało się że zdaje egzaminy jakieś i nie przyjmuje. Nie wiem czy już przyjmuje. Zapisałam się do dr J.Rodzenia, bo też wyczytałam o nim bardzo pozytywne opinie. Mam nadzieję, że dobrze trafię :)
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Postprzez mamazo » 25 stycznia 2009, o 22:31

i jak tam kiniaa? Dr Rodzeń w moim odbiorze jest świetny. Poszłam do niego z mymi cyklami poporodowymi i rozwiał masę moich wątpliwości.
Ech, w ogóle to wspaniały człowiek, znam go już prawie 5 lat.
A nazwisko... nomen omen???
mamazo
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kiniaa » 26 stycznia 2009, o 19:53

no ja jestem umówiona za 2 tyg. dziękuję za odpowiedź - mam nadzieję, że również będę tak zadowolona jak ty :wink:
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron