Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:49 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pomiar temperatury a zmiana strefy klimatycznej

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

pomiar temperatury a zmiana strefy klimatycznej

Postprzez katka831 » 2 stycznia 2009, o 09:47

Witam,
Za 2 tyg lecimy z mężem do Egiptu.To będą dni kiedy rozpocznę nowy cykl i nie chciałabym przerywać na ten czas mierzenia temp ponieważ staramy się z mężem o dzidziusia i nawet w Egipcie chciałabym być zorientowanaCzy jak wrócę z powrotem do kraju mogą być jakieś znaczące różnice w temperaturze mojego ciała związane ze zmianą klimatu? I jeszcze jedno pytanie,może się zdarzyć ,że do Egiptu polecę już zaciążono, czego powinnam zatem unikać,żeby nie zrobić krzywdy maluszkowi?
katka831
Przygodny gość
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 grudnia 2008, o 16:55
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez kiniaa » 9 stycznia 2009, o 23:55

hej,
my też dużo podróżujemy i jak do tej pory nie miało to żadnego wpływu na mój cykl, tzn. miałam bardzo regularne. raz tylko podróży do Tunezji cykl skrócił mi się do 22 dni (norma u mnie to 26).
Jedyne za czym przestrzegam to jedzenie. Możesz mieć mdłości i wymioty nawet gdybyś nie była w ciąży. Ale oczywiście mam nadzieję, że będziesz ;)
Nie pij też pod żadnym warunkiem wody z kranu- nawet w super hotelu ;)
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron