Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 12:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

długie starania.....

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez Kręciołek » 30 września 2009, o 21:07

Katka a co to za minerały, powiedz?
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez katka831 » 1 października 2009, o 10:14

cześć Kręciołek :) nazywają się Nature Min, są to wszystkie minerały potrzebne kobietom, które starają się o dziecko a których niestety jest niewiele w dzisiejszym środowisku. Z tymże one nie są do kupienia w aptece (ze względu na to, że są naturalne a w aptekach jest sama chemia i ze względu na to, że firma od 30 lat sprzedaje te produkty na zasadzie prezentacjii, tzn sprzedaż bezpośrednia. Jakbyś sobie chciała poczytać to jest wszystko na str www.flpp.com.pl
katka831
Przygodny gość
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 grudnia 2008, o 16:55
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez mariri » 1 października 2009, o 13:44

dziewczyny, trzymam kciuki. Nam się wreszcie udało :)

Starania trwały intensywnie chyba 10 m-cy. A udało się zupełnie niespodziewanie.

Już doszło do tego, ze pytałam się lekarki jak się kochać, żeby się udało. Pytałam czy mam leżeć, czy trzymać nogi w górze. Powiedziała, że absolutnie nie, a po 20 min mogę iść spokojnie do łazienki, a "nogi w górę" nic nie pomogą. I po raz pierwszy nie myślałam o pozycji, nogach w górze, po przytulaniu szłam do łazienki.
Dodatkowo byłam już totalnie załamana, non stop wszystkie koleżanki zachodziły w ciążę, a u nas nic - ryczałam już w niebogłosy. A jeszcze mieliśmy taki stresujący okres (kupowanie mieszkanie, załatwianie kredytu, problemy z pracą itd...), że w ogóle nie myślałam, że cokolwiek nam się uda- bo przecież stres ogólnie źle wpływa na organizm.
A tu 11 dzień wysokiej tempki mija i @ brak, a tempka 12 dnia znów wysoka. Nie mogłam uwierzyć!
Wracając z pracy kupiłam test i nic nie mówiłam mężowi. W łazience zrobiło mi się tak gorąco, że się do bielizny rozebrałam, bo nie mogłam już wytrzymać.
Po 3 min jak wybiegłam (tak jak stałam :) ) to radości nie było końca!
jej udało się!!!!
Obecnie mija 18 tc i choć mam ciąże zagrożoną, tzn. muszę leżeć i przeszłam chyba większość możliwych "ciążowych" problemów, to jednak jestem dobrej myśli i jak się będę oszczędzać ma być ok :)

Dziewczyny, może niektóre z Was nie uwierzą lub wyda się to "śmieszne" ale my strasznie dużo się modliliśmy o dzidzię. Pojechaliśmy do Niepokalanowa prosić Matkę Boską żeby się udało. Nosiłam medalik i prosiłam żeby się udało.
Wpisałam intencję do księgi intencji i do "pogotowia modlitewnego" na http://niepokalanow.pl/pmrn/index.php i modlitwy zostały wysłuchane :)
Co ciekawe na w/w "pogotowiu" prosiłam tez w intencji bratowej (starali się 2 lata) i koleżanki (starali się 3 lata) i............ co 3 m-ce po kolei zachodziłyśmy w ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może ktoś powie że to przypadek, ale ja swoje wiem i codziennie dziękuję na nasze dzidzi.
mariri
Przygodny gość
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 grudnia 2008, o 20:51

Postprzez katka831 » 1 października 2009, o 14:25

to wspaniale mariri !! Ależ czuć od Ciebie optymizmem:D To musi być wspaniałe uczucie ujrzeć te 2 kreseczki :) Kurcze tak bym bardzo chciała...:(
katka831
Przygodny gość
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 grudnia 2008, o 16:55
Lokalizacja: Trzebinia

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron