Teraz jest 9 maja 2024, o 11:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

cyba juz bedzie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

cyba juz bedzie

Postprzez kasia1 » 16 sierpnia 2004, o 19:09

mam pytanko. powinnam dostać okres 4 sierpnia ale nie przyszła do dzis.
staramy sie z mezem juz od marca. zastanawiam sie czy jestem w tym pieknym stanie ale cos boli mnie mnie czasem brzuch czy jak ktoras z was byla w ciazy to bolał ja troszke brzuch?
chce zaznaczyc ze nie sikam czesto.
czy to moze byc to na co czekamy.
aha i czy w czasie ciazy nie ma zadnego sluzu bo ja troszke cos tam mam
kasia1
Przygodny gość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 22 maja 2004, o 17:06

Postprzez oknek » 16 sierpnia 2004, o 21:08

hej - takie cos napisalam na forum kiedys Pią Kwi 16, 2004 12:29 pm Temat postu: czy już się poczęło?

dzis jestem w 19 tygodniu ciazy :P i zycze Wam obyscie mogli tez cieszyc sie tym szczesciem. a teraz i tak juz wiem, ze nawazniejszy objaw ciazy to to przeczucie ktore bylo we mnie, ze to malenstwo juz tam jest.
trzymam kciuki!!!
oknek
--------------------------------------------------------------------------------

hej!
staramy się o dziecko. swoje obserwacje prowadzę tylko w oparciu o śluz no i właśnie pewnie dlatego nie do końca wiem co się dzieje we mnie. mam pytanie do tych dziewczyn, które pamiętają jak to było na samym poczatku ciąży. o te same począteczki.
- czy miałyście ból podbrzusza? (jakieś takie dziwne napięcie; podobne do bólu owulacyjnego)
- czy śluz od razu zanikł całkowicie? (generalnie u mnie jest "susza" choć czasm coś nieielkiego wypłynie; najczęściej w czasie nasiadówki w toalecie )
- no i jakie inne "objawy"
- czy to możliwe wogóle, żeby w tych pierwszych dniach pojawiły się już jakieś znaki?
Jeszcze zbyt wcześnie, żeby robić test. Tym bardziej za wcześnie, żeby iść do lekarza. Żałuje, że nie obseruję temperatury no, ale cóż - za późno
Póki co liczę: "Jeśli jesteś, masz 5 dni "
Obym już niedługo nie musiała mówić tego "jeśli"
Pozdrawiam
Oknek[/quote]
oknek
Przygodny gość
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 kwietnia 2004, o 12:16
Lokalizacja: lublin

sa 2 kreski

Postprzez kasia1 » 16 sierpnia 2004, o 21:51

witam wlasnie zrobiłam sobie test ciazowy i pojawiły sie upragnione 2 kreseczki ale dla pewnosci ide jutro zrobic sobie badanie krwi. zycze wsszystkim i sobie powodzenia
kasia
kasia1
Przygodny gość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 22 maja 2004, o 17:06


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron