Teraz jest 21 maja 2024, o 00:31 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Laparoskopia jajowodow

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Laparoskopia jajowodow

Postprzez anecia » 12 sierpnia 2004, o 11:08

Witam wszystkich :)
Kilka dni temu na moim pierwszym wykresiku temperatura spadła z 37,2 na 36,5 co oczywiscie bylo jednoznaczne z pojawieniem się małpiszona :( No niestety i tym razem się nie udało. W zwiazku z tym zdecydowalam sie na kolejny krok w badaniach: laparoskopia. Do szpitala ide w najblizszą Niedziele a w poniedziałek zabieg. Nie ukrywam ze troszkę się go boje, aczkolwiek bardzo ufam swojemu lekarzowi i wiem ze ma tzw. "zlota reke".:) wiec moze krzywda mi się nie stanie. Na temat badania juz bardzo dużo wiem i to na pewno zmniejszylo poczucie strachu. Bede dzielna. Obiecuje.
Oczywiscie łykam magnezik, witaminki, folik i wiesiołka i prowadze nastepny wykresik :) Mam nadzieje ze po powrocie ze szpitala zdam egzamin bo pilnie sie ucze, a kiedy juz wszystkie stresy pójda "w las" ... to wtedy... wy wiecie co...
Mam nadzieje :wink:
Pozdrawiam
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03

Postprzez dzolka » 14 sierpnia 2004, o 10:31

Anecia trzymaj się, w szpitalu na pewno wszystko bedzie ok, a to wazne że masz zaufanie to swojego lekarza. Powodzenia!
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

jeszcze kilka dni

Postprzez anecia » 16 sierpnia 2004, o 14:08

Okazuje sie ze jeszcze musze uzbroic sie w cierpliwosc, pobyt w szpitalu przesuniety na srode, czekalam tak dlugo poczekam jeszcze tych kilka dni :) Ciagle obserwuje wykresik i musze przyznac ze w tym cyklu dosc dziwny: to znaczy od pierwszego dnia cyklu do dzis czyli osmego mam ciagle podwyzszona temperature i waha sie ona w granicach 37 - 37,2 dziwne w pierwszej fazie? czyzby jakis stan zapalny w organizmie? a moze to stresik?
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03

Postprzez Go » 20 sierpnia 2004, o 09:28

Czy na pewno nie ma dzidziusia (to a'propos tej wysokiej temperatury). Slyszalam ze na poczatku ciazy moga byc krwawienia podobne do miesiaczkowych. Czy ktos z Was wie cos na ten temat?
Pozdrawiam cieplo.
Go
Przygodny gość
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 listopada 2003, o 12:28

Postprzez biedronka » 20 sierpnia 2004, o 09:52

Mnie pan doktor kiedyś powiedział,że na początku ciąży może wystąpić krwawienie przypomnianjące miesiączkę. Jest to związane z zagnieżdżaniem się zarodka w macicy. Częto jest ono mylone z miesiączką, ale jest mniej obfite.
biedronka
Bywalec
 
Posty: 137
Dołączył(a): 8 lipca 2004, o 20:18

po przerwie

Postprzez anecia » 20 sierpnia 2004, o 20:01

Witam Was po przerwie
Wlasnie dzis wrocilam ze szpitala. Jestem juz po zabiegu i pomalutku dochodze do siebie :) Podczas zabiegu pan doktor podal kontrast i okazalo sie ze przez lewy jajowod przeszedl z opoznieniem a przez prawy bez problemu tak wiec obydwa jajowody sa drozne, a macica prawidlowej wielkosci. Jesli chodzi o jajniki to nie stwierdzono wyraznych bruzd poowulacyjnych to by chyba oznaczalo, ze jajeczkowania jeszcze nie było. Wiecej szczegolow poda mi pan doktor we Wtorek kiedy spotkam sie z nim na zdjeciu szwow.
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03

Postprzez anecia » 21 sierpnia 2004, o 09:05

Mam pytanie : Czy po laparoskopii mozna od razu wrocic do przyjmowania tabletek witaminkowych, folika i do wiesiolka? Pytam sie bo po zabiegu przez dwa dni bylam na scislej diecie (tylko woda mineralna) teraz dopiero moge jesc lekkostrawne pokarmy ale nie wiem jak sie sprawa przedstawia z wiesiołkiem? Czy ktos cos na ten temat wie?
Pozdrawiam cieplutko
Anetka :) w coraz lepszej formie
anecia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 lipca 2004, o 16:03


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości