Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:03 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Nie wiem jak zinterpretować....

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Nie wiem jak zinterpretować....

Postprzez Antonia » 16 lipca 2008, o 14:08

Chcemy począć chłopca. Oczywiście wiem, że najdogodniej rano w dniu skoku, lecz mąż na długo wyjeżdża no i ... zdecydowaliśmy się wcześniej biorąc pod uwagę ilość dni ze śluzem płodnym i otwartą miękką szyjką w poprzednich kilku cyklach oraz biorąc pod uwagę fakt, że w minionym cyklu w dniu skoku temperatury robiłam usg i już było po owulacji. Współżyliśmy oczywiście tego dnia ale bez rezultatu.
I kolejny cykl...
Tak wię dziś wieczorem będzie 3 dzień zamkniętej i twardej szyjki, drugi dzień fazy wyższych temperatur a dnia szczytu ani widu ani słychu, śluz o cechach płodnych jest nadal obecny a to już 7 dzień jego występowania (w poprzednich cyklach maksymalnie 5 dni). Współżyliśmy w trzecim dniu otwartej miękkiej szyjki (w ostatnich 4 cyklach miałam ją otwartą i miękką właśnie przez 3 dni), następnego dnia już była zamknięta. A śluz jak był tak jest. O co chodzi?
Rozumiem, że w takim układzie raczej w chłopca nie trafiliśmy?
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez NB » 17 lipca 2008, o 08:38

Antonio, na to pytanie tylko Pan Bóg może odpowiedzieć :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kacha » 1 sierpnia 2008, o 16:14

Antonio...Jak z Twoim sluzem jest w ciahu calego cyklu? Bo ja chyba mam taki sam problem jak Ty, generalnie bardzo ciezko jest mi doczekac szczytu sluzu i bardzo musze wyterzyc prawie wszytskie zmysly zeby go wylapac...bo czasem po skoku dalej mam sluz juz niby nieco bardziej nieplodny ale roznice sa minimalne...i nie wiem czy z tym moim sluzem wszytsko ok
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron