Teraz jest 28 marca 2024, o 16:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Oczekiwanie - rok 2008

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez Katarzynkas » 18 grudnia 2008, o 10:30

A ja byłam niedawno u lekarza na konsultacji wyników nasienia męża. Niestety nie pocieszył nas, powiedział że z takimi wynikami to tylko in-vitro. Zlecił mężowi serię badań do zrobienia oprócz tego leki, zastrzyki no i po nowym roku zobaczymy czy kuracja przyniesie poprawę. Ze mną tez nie do końca jest dobrze, na usg widać było niepęknięty pęcherzyk :cry:
Nie wiem jak to dalej będzie. Myślę że nowy rok i nowe nadzieje. Mąż jest trochę podłamany, ja nie daję znać tego po sobie ale też jestem. No cóż takie jest życie.
Ale co ja takie smutasy wypisuję :shock: Trzeba myśleć pozytywnie!!!!!
Katarzynkas
Bywalec
 
Posty: 116
Dołączył(a): 19 sierpnia 2008, o 13:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Postprzez Fruzia » 18 grudnia 2008, o 12:51

Witajcie!
U mnie zapalenie zatok i ciekawe w tym jest to, że (chyba) ponieważ biorę ACC 600, lek rozrzedzający, to po raz pierwszy od nie wiem jak dawna mam śluz o cechach płodnych. W poprzednich cyklach zdarzał mi się jeden dzień gęstego śluzu i tyle. Szkoda, że nie da się tego wykorzystać, bo przerwa w staraniach przez to chorowanie (już drugi antybiotyk).

Katarzynkas, masz rację, myśl pozytywnie!
Kacha, możesz i u mnie posprzątać :wink: bo ja nie mam siły. Od miesiąca jestem chora. Życzę Tobie i wszystkim dwóch kreseczek w prezencie świątecznym.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez Kacha » 18 grudnia 2008, o 17:30

Dzikei Fruziu, raczej nie nastawiam sie optymistycznie bo bol podbrzusza jakis znajomy...ale zobaczymy jutro, choc to bedzie ewentualnie 11dwyzszych tempek lub 9, ale zakupilam juz test a wlasciwe dwa i czekaja w pogotowiu...ehhh a co do zatok to ja juz chyba 3 lata z nimi walcze, zadne antybiotyki nie dzialaly,odpuscilam sobie na razie tych laryngologow a bylam juz u trzech i jakos specjalnie zaden mi nie pomogl...

Katarzynkas trzymaj sie dzielnie <przytula>
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez antkowa » 18 grudnia 2008, o 18:05

Kacha, nie spiesz się z testami, mój wyszedł pozytywny dopiero na 4 dzień po spodziewanej miesiączce i ta druga kreska była słaba, na 6 dzień byłą już mocno widoczna (trzeci test). Robiłam też test w dniu spodziewanej miesiączki, niepotrzebnie, bo negatywny i wtedy było mi starsznie smutno, bo czułam że jestem, nawet od kilku dni przed miesiączką, a tu jednak nadzieje test rozwiał.
antkowa
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 czerwca 2006, o 18:18

Postprzez Kacha » 19 grudnia 2008, o 17:26

antkowa...mialas racje,pospieszylam sie z tym testem dzis 11dc i jedna kreska..tez mnie to zmartwilo ale powtarzalam sobie "ze przeciez wiedzialam ze tak bedzie" jeszcze jeden test czeka w szufladzie, ale postanowilam juz na mur-beton uzyc go dopiero w pon...po terminie miesiaczki- jesli sie nie pojawi @ ehh
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez Kacha » 30 grudnia 2008, o 18:19

Oj, ale cisza....U mnie 8d nowego cyklu co znaczy ze prezentu pod choinka nie bylo... ale chyba wiem..wydedukowalam ze w ostatnim cyklu oststni raz przytulanko bylo w 21dc rano a bardzo mokro w dniu24c a w nocy ok 2:00 ostry bol jajnika, nazajutrz juz lepko a przytulanko bylo 25dc wieczorem kiedy jajeczko juz nie zylo...wniosek taki ze bardzo plodnym malzenstwem to raczej nie jestesmy, choc przerwy bylo cale 5 dni- to w sumie duzo,prawda? ale sobie wymyslilam teorie :P oby prawdziwa...pozdrawiam Was wszystkie, udanego Sylwestra
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron