Teraz jest 9 maja 2024, o 04:31 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Starania o dzieciątko rozpoczęte :), ALE...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Starania o dzieciątko rozpoczęte :), ALE...

Postprzez Julianna » 22 lipca 2004, o 17:35

Witajcie :)
Staramy się o poczęcie.
Przez dłuższy czas zastanawiałam sie czy "już"- mam 24 lata, właśnie kończę studia...Teraz jesteśmy pewni, że już nasz czas nadszedł...
W zasadzie nie wiem,czy starania trwają pierwszy czy drugi cykl, booo ten pierwszy (czerwiec) był baaardzo długi (trwał 66 dni) i jajeczkowanie było w okolicach dnia 50, więc nie zdziwiłam się, gdy do zapłodnienia nie doszło. Były jakieś wahania cyklu :roll: Zdziwiło mnie to, bo od dłuższego czasu miałam dość regularne cykle.
Miewałam problemy z nieregularnościami cyklu przez wiele lat (nigdy nie leczone),ale z chwilą, gdy poznałam metody naturalne, zwróciłam uwagę na swój organizm- wszystko się unormowało :shock:

Teraz jest nowy cykl i nowe nadzieje :idea:
A z folikiem zaprzyjaźniłam się już w połowie czerwca...1 tabletka dziennie, zapasy się gromadzą :wink:
I ta NADZIEJA :D
Pozdrawiam serdecznie :!:
Ostatnio edytowano 4 sierpnia 2004, o 14:49 przez Julianna, łącznie edytowano 3 razy
Julianna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13 maja 2004, o 21:44

Postprzez amber » 23 lipca 2004, o 17:32

witam! Julianno zycze powodzenia w staraniach!!!!!!!!!!! :D zycze slodziutkiego malego dzidzia z pulchnymi lapkami, napisalas ze "Przez dłuższy czas zastanawiałam sie czy "już"- mam 24 lata," ale wiek nigdy nie ma znaczenia.ja mam 22 lata i jestem rok po slubie .i chce dzidziusia (zazywam folik)a tez jetsem na studiach .jestem po 3 roku.Mysle sobie ze gdyby okazalo sie ze nie moge miec dzieci to wole je miec juz teraz i niczego nie odkladac. tak wiec powodzenia :D :!:
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez Anuś » 4 sierpnia 2004, o 12:01

Julianko - ja Tobie tez zycze szybkiego "zaciazenia" i noszenia pod swoim serdeszkiem Dzieciatka. Sama wiem jakie to piekne, a teraz ciesze sie kazdym dniem spedzonym z synkiem :)
Pozdrawiam
Anuś
Przygodny gość
 
Posty: 70
Dołączył(a): 18 listopada 2003, o 13:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Agata » 9 sierpnia 2004, o 15:24

Witaj
i ja życzę Ci słodkiego bobaska.
Mam 27 lat i już dwoje dzieci, 4 letnią Olę i dwuletnią Julię.
W ciąże zaszłam w czasie studiów i od tego czasu tych studiów skończyć nie mam kiedy , ale i tak nie żałuję. Moje córeczki dają mi tyle szczęścia i miłości,że aż chce mi się żyć :lol:
Teraz staramy się o jeszcze jedną pozcieszkę i mam nadzieję,że Dobry Bóg nie każe nam długo na nią czekać. :wink:
Agata.
Agata
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 14:16


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron