Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:55 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Pilna prośba o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Pilna prośba o pomoc

Postprzez Aniołekpierdziołek » 26 października 2007, o 17:51

Witam wszystkich

Potrzebuje waszej pomocy. Niezbędne mi są wykresy (metoda Rotzera objawowo termiczna) z 3 lub 4 cykli - osoby zdrowej, bez anomalii.

Jeżeli byłyby ktoś tak miły i mógł mi przesłać na maila wm1978@wp.pl takie wykresy, byłbym bardzo wdzięczny.
Aniołekpierdziołek
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 października 2007, o 17:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez GoÅ›ka » 26 października 2007, o 17:59

sam se narysuj wykres. Pewnie masz kurs npr przed slubem i wykresy potrzebujesz? Stary chłop a bedzie oszukiwal pania z poradni :lol: jak male dziecko, ktore zadanie domowe odpisuje od kolegi.
Gośka
 

Postprzez Aniołekpierdziołek » 26 października 2007, o 19:08

Jaka paskuda wredna :lol:

Co to komu szkodzi dać takie wykresy potrzebującemu, który nie ma zamiaru bawić sie w takie rzeczy ??

I tak nie mamy zamiaru stosować tych metod - potrzebne nam to tylko do tego żeby pieczątkę dostać i mieć z głowy.
Aniołekpierdziołek
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 października 2007, o 17:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kukułka » 26 października 2007, o 21:21

jak chcecie tylko pieczatke, to po co wam slub w Kosciele?
a dawanie sciagac to nie jest pomoc - smiem twierdzic to jako...hm...nauczycielka :wink:
Ostatnio edytowano 26 października 2007, o 21:25 przez kukułka, łącznie edytowano 1 raz
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez wiedźma » 26 października 2007, o 21:25

aniołekpierdziołek - a po co Ci pieczątka z czegoś czego nie potrzebujesz i nie będziesz stosował?
wiedźma
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 września 2007, o 13:25
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Aniołekpierdziołek » 27 października 2007, o 14:15

Po pierwsze nie musicie mnie umoralniać - robimy to co uważamy za słuszne.
Po drugie bez pieczątki nie będę mógł ślubu wziąść.
Po trzecie ślub kościelny tylko i wyłącznie bierzemy dla świętego spokoju żeby rodzina nas nie męczyła.

Czy to tak trudno zrozumieć ? Jak nie chcecie pomóc to nie
Aniołekpierdziołek
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 października 2007, o 17:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mmadzik » 27 października 2007, o 15:38

Aniołekpierdziołek napisał(a):Po pierwsze nie musicie mnie umoralniać - robimy to co uważamy za słuszne.
Po drugie bez pieczątki nie będę mógł ślubu wziąść.
Po trzecie ślub kościelny tylko i wyłącznie bierzemy dla świętego spokoju żeby rodzina nas nie męczyła.

Czy to tak trudno zrozumieć ? Jak nie chcecie pomóc to nie


Żenada...

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać...
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57

Postprzez fiamma75 » 27 października 2007, o 15:55

Aniołekpierdziołek napisał(a):Po trzecie ślub kościelny tylko i wyłącznie bierzemy dla świętego spokoju żeby rodzina nas nie męczyła.


Cóż za hipokryzja.
nie lepiej powiedzieć wprost?
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kukułka » 27 października 2007, o 16:56

to nie rozumiem dlaczego dla swietego spokoju nie chce wam sie zmierzyc tempki przez 3 cykle. najlatwiej ukrasc cudza "robote", jasne. jak malolaty w szkole - sciagnac, bo mi sie pracy domowej napisac nie chce....
az tak bardzo was obchodzi zdanie rodziny???
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez mag_dre » 27 października 2007, o 19:57

kukułka napisał(a):to nie rozumiem dlaczego dla swietego spokoju nie chce wam sie zmierzyc tempki przez 3 cykle. najlatwiej ukrasc cudza "robote", jasne. jak malolaty w szkole - sciagnac, bo mi sie pracy domowej napisac nie chce....
az tak bardzo was obchodzi zdanie rodziny???


Popieram zdanie kukułki, dla mnie to niedojrzałość i dykwalifikacja do brania ślubu kościelnego. Mnie wystarczył jeden cykl, a tempkę mozna mierzyć przecież u ustach jesli to aż tak przeszkadza- jesli użyjecie termometru elektronicznego to zajmie wam to mniej niż 1 minute dziennie., a przy okazji wybranka pozna chociaz troszke swój organizm.
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez agab » 27 października 2007, o 20:01

Aniołekpierdziołek napisał(a):Po trzecie ślub kościelny tylko i wyłącznie bierzemy dla świętego spokoju żeby rodzina nas nie męczyła.


Czy rodzina traktuje was jako dorosłych ludzi, którzy mają wolną wolę?
Branie ślubu kościelnego "bo tak każe/chce rodzina" jest dla mnie dziecinadą i hipokryzją.
Czy nie można powiedzieć: nie wierzymy/nie czujemy się katolikami i wziąć ślub cywilny :?: :!:
Po prostu nie pojmuję tego...
Ostatnio edytowano 27 października 2007, o 20:18 przez agab, łącznie edytowano 1 raz
agab
Przygodny gość
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 września 2005, o 08:43
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kukułka » 27 października 2007, o 20:13

inna sprawa, ze branie slubu koscielnego dla swietego spokoju to niepowazne traktowanie sakramentu -świętosci, w takiej sytuacji lepiej wziac cywilny, chocby przez szacunek dla cudzych uczuc religijnych albo na zasadzie parafrazy zakladu pascala: ze skoro nie wiadomo na pewno, czy jakies swietosci istnieja, to bardziej nam sie oplaca zachowywac tak jakby istnialy (chocby przez wzglad na innych)
moim zdaniem tu nie dorosla ani rodzina (bo zmusza), ani narzeczeni (bo sie daja manipulowac)
przeciez, za przeproszeniem, do jasnej anielki, nie ma w polsce obowiazku brania slubow koscielnych. tak bardzo sie rodziny boicie? tacy dorosli, ze slub chca brac, a boja sie jak dzieci
i tu jest problem, a nie w jakichs wykresach
poza tym - moze sie okazac, ze tempka wam bedzie kiedys potrezbna, np przy planowaniu dziecka...
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron