Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy leki moga miec wplyw ...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Czy leki moga miec wplyw ...

Postprzez Gosiaczek » 12 października 2007, o 21:32

Mam pytanie na ktore sama nie umiem sobie odpowiedziec - moze dziewczyny pomozecie. Od jakiegos czasu staramy sie o dzidzie ale kilka ostatnich miesiecy mialam klopoty zdrowotne i starania przerwalismy. Niby wszytsko wrocilo juz do normy ale dopadlo mnie przeziebienie i bralam w tym cyklu leki na typu Ibuprom etc. Temperatura zwariowala - brak skoku - ale brak sluzu, bolesne piersi wskazuja na przebyta owulacje ale ta temperatura nie daje mi spokoju i nie wiem czy owulacja byla czy nie. W czym rzecz - gdyby tak sie okazalo,ze jestem przed owulacja i doszlo do wspolzycia a nastepnie do zaplodnienia (malo realne bo staramy sie bez skutku dlugo ale kto wie :roll: :wink: ) to czy te leki brane w tym cyklu moga miec wplyw na ewentualne zdrowie dziecka ? W ciazy napewno nie jestem wiec nie chodzi tu o wplyw lekow po zaplodnieniu ale "przed" - jak myslicie ? Bo ja nie wiem ...
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56

Postprzez kukułka » 13 października 2007, o 12:32

raczej nie beda miec wplywu, noi chyba zeby to byly silne leki hormonalne i inne giganty
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez mk, » 13 października 2007, o 17:10

nie martw się jeśli były to takie leki jak piszesz to nie zaszkodzą dziecku,no chyba,że tak jak pisze kukuła były to jakieś "giganty",ja będąc wciąży (na początku) bardzo często sie przeziębiałam i miałam opryszczkę wargową(i to kilka razy) lekarka zaleciła łykanie rutinoskorbinu i to 3*dziennie po 2 tabletki(później po 1 tabl.) i co urodziłam śliczną i zdrową córeczkę.Więc głowa do góry i myśl pozytywnie.
Pozdrawiam :)
mk,
Przygodny gość
 
Posty: 92
Dołączył(a): 24 listopada 2006, o 18:25
Lokalizacja: podkarpackie

Postprzez Gosiaczek » 13 października 2007, o 23:37

Dzieki - to troche takie martwienie sie na zapas ale co robic - czasem tak bywa :wink:
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron