Teraz jest 17 maja 2024, o 15:32 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

npr-najlepsza metoda na swiecie!Jestem w ciązy!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

npr-najlepsza metoda na swiecie!Jestem w ciązy!

Postprzez jaga » 30 czerwca 2004, o 21:29

Witajcie Panie!
Jedyne co mogę powiedzieć na ten temat aktualnie,to że nie ma lepszej metody!Moje pierwsze ,ZAPLANOWANE dzieciątko urodzi sie tak jak marzylam -na wiosne w marcu!To byla nasza pierwsza i jak sie okazalo ostatnia proba.Gdybym nie spotkala sie kiedys z ta metodą do dziś pewnie nie wpadlabym na pomysl,że 19 dnia będę mieć owulacje i,że to jest właśnie ten dzień.Jestem tak szcżeśliwa,że fruwam po ulicach i tego Wam serdecznie życzę.Dzieci można planować :!: Nie wierzcie ,że tylko te z "wpadek" wychodzą.Powodzenia!
Jaga
jaga
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 stycznia 2004, o 17:04

Postprzez zuzia » 30 czerwca 2004, o 23:01

Jaga a ja próbuję i nic :( żadne planowanie nie wychodzi ale gratuluję i życzę zdrówka
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce

Postprzez dzolka » 1 lipca 2004, o 15:00

Jaga, gratuluję, to super że udało Ci się za pierwszym razem! Moje dzieciątko też urodzi się w marcu :-)
Gdy byłam na etapie "planowania", wymyśliłam sobie że urodzę dziecko na jesień, żeby na Boże Narodzenie śpiewać mu kolędy :-) zaczęliśmy wiec starać się o dzidzię już w lutym, ale okazało się że to nie jest takie proste :? byłam zszokowana gdy miesiąc po miesiącu wybierałam najlepsze dni na poczęcie (znam dobrze swój organizm), dbałam o siebie a mimo to dostawałam okres. Dopiero za piątym razem "zaskoczyłam". To nauczyło mnie pokory i uświadomiłam sobie że i tak wszystko zależy od Pana Boga. Dlatego, przy następnym dziecku nic już nie będę planowała tylko otworzę się na Dar Życia i pozwolę żeby Pan Bóg wybrał najlepszy czas dla mnie i dziecka, jak to zrobił teraz :-)
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Agnes » 16 września 2004, o 17:40

Jaga - jaką masz metodę? Pozdrawiam
Agnes
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 września 2004, o 17:20


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości