Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:26 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nie wiem co zrobic

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

nie wiem co zrobic

Postprzez tusia221 » 5 października 2007, o 17:36

Staramy sie z mezem o drugiego bobasa,ale narazie nie wychodzi,3 cykle dopiero,wiem,ze to jeszce bardzo krotko.ale to inna sprawa.Bylam u mojego gin,bo zauwazylam,ze przed ostatnim@,pojawil sie u mnie wyciek z prawej piersi,wygladem przypominalo to pokarm jak z poprzedniej ciazy,wiec ponoc jest to objaw wysokiej prolaktyny,wiec zronilam badania ,wyszla ok,16 z czyms,wiec dal mi skierowanie na usg piersi,zeby zobaczyc,czy to nie jest cos powazniejszego,az strach pomyslec co,ale dzis stwierdzil,ze jesli usg wyjdzie dobrze,to przepisze mi tabletki antykoncepcyjne na to aby usunac ta moja dolegliwosc z piersi,a pozatym on wie,ze staramy sie o drugie,wiec nie mam pojecia o co mu chodzi,czy nie mozna tego jakimis innymi lekami uspokoic,czy tylko tego typu leki sa na to.Juz sama nie wiem co mam robic,czy nie mozna trafic na jakiegos lekarza,ktory nie bedzie na sile wciskal antykonveptow,bo stwierdzil,ze skoro mamy jedno dziecko,to antykoncepcja jest super sparawa dla nas:
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez Amazonka » 5 października 2007, o 20:02

Antykoncepcja to super sprawa dla starających się, nie ma co...
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez andrea » 5 października 2007, o 22:14

zauwazyłam że lekarze często chcą przepisywć pigułki na różne objawy np. żeby wyregulowac cykle to nagminnie ale o leczeniu w ten sposób prolaktyny to jeszcze nie słyszałam..... a może chodzi o lekrstwo które ma takie działanie uboczne? nie znam się aż tak na medycynie żeby wszystko wiedzieć :lol: :wink:


tusia
- szukaj innego lekarza! skąd jesteś?
moje kuzynki miały taki problem z prolaktyną i po 3 ( druga 5) m-cach zaszły w ciażę! czyli są inne leki!
ja jestem też na innym ogólnopolskim powiedzmy że "laickim" forum o ciąży i tam dziewczyny chętnie sobie pomagaja np są fora wojewódzkie i nawet z konkretnego miast można znaleść dziewczynę która na pewno będzie wiedziała gdzie znaleść dobrego gina!
andrea
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, o 12:53
Lokalizacja: ważne dokąd

Postprzez tusia221 » 6 października 2007, o 19:31

ja jestem z tarnowa
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron